Domáce

Jedno z najoriginálnejších maturitných tabiel. Od študentov z Prievidze

tablo.jpg

Vystupujú ako filmové hviezdy.

Študenti oktávy na Gymnáziu Vavrinca Benedikta Nedožerského v Prievidzi sa rozhodli pre netradičné a originálne tablo. Vystupujú na ňom ako hviezdy najpopulárnejších hollywoodskych snímok.

"Sme veľkí fanúšikovia filmov a seriálov, preto sme siahli po tomto námete. Sme veľmi vďační fotografovi a grafikovi, ktorí vyhoveli nášmu prianiu. Vytvorili ho veľmi rýchlo, najdlhšie snáď trvalo vyberanie plagátov, ktoré použijeme," prezradili nám študenti.

Máte aj vy netradičné maturitné tablo? Pochváľte sa aj vy a pošlite nám fotografie a informácie na adresu telekova@markiza.sk.

Zdroj: Šimon Štrba

A aké naň boli reakcie? "Veľmi pozitívne. Jedna vyučujúca dokonca povedala, že nič podobné nevidela počas 23 rokov, čo učí na strednej škole. Rodičia boli tak isto týmto nápadom veľmi očarení, niektorí aj pobavení. Iní študenti ho zatiaľ ešte nevideli, nechávame to ako prekvapenie," dodali spolužiaci Šimon Štrba a Barbora Koubová. 

Pre každého a na čokoľvek! Rýchle a dostupné pôžičky. Klikajte tu.

Školáci by sa mali teraz pripravovať na ústne maturity. Ako im to ide? "Panuje tu typická predmaturitná nálada. Polovica triedy je nervózna a druhá sa ešte ani nezačala učiť," prezradili. 

 

 

 

 


PRIEVIDZA/ nt

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti