Pred nami je slnečný, neskôr zamračený piatok. Víkendová vyhliadka počasia však poteší

Video televízie Markíza sa automaticky prehrá po krátkej reklame.

Teploty ešte ostatnú skromné.

Slovensko pred začiatkom víkendu čakajú slnečné lúče, aspoň spočiatku. Piatok (14. 6.) totiž začne jasným až polooblačným počasím. Popoludní sa však karta obráti a obloha sa začne postupne zaťahovať.

Z týchto oblakov však na väčšine územia pršať nebude. Ak sa predsa len vyskytnú nejaké zrážky, tak budú len zriedkavé a slabé. Teploty ešte ostatnú skromné, vystúpia na 18 až 24 stupňov Celzia.

Prečítajte si tiež:

Víkend

V počasí pozitívna bude aj sobota (15. 6.), ktorá prinesie na väčšinu Slovenska len málo oblačný a prevažne slnečný deň.

K večeru na západe krajiny môže zriedkavo padnúť pár dažďových kvapiek. Počas tohto víkendu sa navyše aj oteplí, a to na 18 až 29 stupňov.

V nedeľu (16. 6.) už bude obloha zatiahnutá o niečo viac a najmä počas noci zo soboty na nedeľu pocítime aj silnejšie zrážky, ktoré sa však počas nedeľňajšieho dňa upokoja.

Prečítajte si tiež:

Ďalší týždeň

Nový pracovný týždeň privítame opäť pokojným prevažne slnečným počasím s teplotami, ktoré opäť vyskočia o niečo vyššie.

To isté bude platiť aj pre utorok (18. 6.), kde sa nám už ukazuje aj tropická letná tridsiatka. V priebehu budúceho týždňa by sme sa mali dočkať zvyšovania denných hodnôt, a to až do 32 stupňov.

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

K téme Počasie

Dôležité udalosti