Detailný prehľad: Bratislavčania musia pre inauguráciu rátať s výraznými obmedzeniami (+ mapa)

Video televízie Markíza sa automaticky prehrá po krátkej reklame.

Prinášame vám prehľad dopravných obmedzení v Bratislave počas inaugurácie prezidenta (15. 6.).

Polícia pripomína sobotňajšie (15. 6.) dopravné obmedzenia v Bratislave súvisiace s inauguráciou prezidenta SR.

Pri Redute a okolí bude vylúčenie cestnej premávky pre individuálnu aj hromadnú dopravu od 07.00 do 13.30 h.

Staromestská ulica bude obojsmerne uzavretá od 12.30 do 15.30 h od Mosta SNP po Hodžovo námestie pre všetku dopravu.

Zjazd bude umožnený z Mostu SNP v smere z Petržalky na Vajanského nábrežie a výjazd na Most SNP bude z nábrežia v smere do Petržalky.

Obmedzenie cestnej premávky bude aj v okolí Mohyly generála M. R. Štefánika v čase od 16.00 do 17.00 h a v okolí hradu Devín v čase od 16.30 do 17.30 h.

Uzatvorenie komunikácií bude po trase Hodžovo námestie, Staromestská ulica, Most SNP, diaľničný obchvat diaľnice D1 v smere od Mosta SNP po Letisko M. R. Štefánika v čase približne od 16.00 do 16.30 h.

Taktiež po trase Ivanka pri Dunaji, diaľničný obchvat D1 v smere od Letiska M. R. Štefánika, diaľnica D2 po križovatku s diaľnicou D4, Devínska Nová Ves, Devín v čase približne od 16.30 do 17.00 h.

Prečítajte si tiež:

Polícia vyzýva vodičov, aby sa uvedeným úsekom vyhli a pokiaľ to situácia umožňuje, aby využili alternatívnu trasu. Tiež upozorňuje na obmedzenia súvisiace s prevádzkou bezpilotných prostriedkov.

„Počas celého dňa je potrebné sa striktne riadiť aktuálne platnými obmedzeniami vo vzdušnom priestore," doplnila polícia s tým, že o prípadných ďalších dopravných obmedzeniach bude verejnosť včas informovať.

V sobotu (15. 6.) o 11. 00 h odštartuje na obrazovkách najsledovanejšej slovenskej televízie mimoriadna relácia, priamy prenos slávnostnej inaugurácie novej hlavy štátu. Moderovať ju budú Ivana Zuzelková a Dominik Matulaj. V špeciálnom externom štúdiu v centre Bratislavy privítajú zaujímavých hostí:

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

K téme Doprava

Dôležité udalosti