TV Markíza prinesie rozhovory s odchádzajúcou prezidentkou Zuzanou Čaputovou, aj s jej nástupcom Petrom Pellegrinim

Zuzana Čaputová a Zlatica Švajdová Puškárová.
Zuzana Čaputová a Zlatica Švajdová Puškárová. Zdroj: TV Markíza

Rozhovor so Zuzanou Čaputovou viedla moderátorka Zlatica Švajdová Puškárová, odvysielaný bude už v dnešných Televíznych novinách. S Petrom Pellegrinim sa bude rozprávať redaktor Martin Prôčka a diváci si jeho prvý rozhovor pre TV Markíza vo funkcii prezidenta budú môcť pozrieť v rámci nedeľných Televíznych novín.

Televízia Markíza už dnes večer po 19:00 hod., v rámci hlavnej spravodajskej relácie Televízne noviny, odvysiela exkluzívny bilančný rozhovor s odchádzajúcou prezidentkou Zuzanou Čaputovou. Pôjde o jej vôbec posledný rozhovor pre médiá v rámci jej funkčného obdobia, ktoré sa dnešným dňom končí.

V otvorenom, približne 15-minútovom rozhovore s moderátorkou Zlaticou Švajdovou Puškárovou priblíži Zuzana Čaputová aj osobnejšie svoje pocity z konca významnej životnej etapy v prezidentskom úrade a ako sa rodilo jej rozhodnutie odísť z politického života.

Prečítajte si tiež:

„Bude hovoriť o tom, ako prežívala ťažké situácie, s ktorým premiérom sa jej dobre spolupracovalo, či ako sa dá zladiť funkcia prezidentky s každodenným životom. Popisuje, akú podobu by malo mať uvoľnenie napätia v spoločnosti, aj ako by mala vyzerať snaha o zmier,“ prezradila Zlatica Švajdová Puškárová, ktorá rozhovor viedla priamo v Prezidentskom paláci.

Následne v nedeľu 16. júna po 19:00 hod., taktiež vo vysielaní večerných Televíznych novín, prinesie TV Markíza aj rozhovor s čerstvo inaugurovaným novým prezidentom Petrom Pellegrinim. O jeho prvých plánoch a výzvach, ktoré ho čakajú na poste hlavy štátu, sa s ním bude rozprávať redaktor spravodajstva Martin Prôčka

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

K téme Novinky redakcie

Dôležité udalosti