Internet aj televízia. Operátori upozorňujú na viaceré odstávky služieb

Počítač. Ilustračná snímka.
Počítač. Ilustračná snímka. Zdroj: Freepik

Nejde len o jedného. Viacerí operátori na webe zverejnili dátumy odstávok svojich služieb.

Spoločnosti Orange, Slovanet aj 4ka informovali, že v najbližších dňoch budú mať odstávky internetových služieb aj televízie. Na svojich stránkach zverejnili aj konkrétne dátumy, informuje openiazoch.sk.

Plánované odstávky sa nebudú týkať celej plochy Slovenska, pôjde o lokálne opatrenia.

Prečítajte si tiež:

Plánované práce

Ako píše Orange, k dočasnej nedostupnosti služieb pre plánované práce môže dôjsť v pondelok (17. 6.) medzi 7.30 a 19.30 hodinou v lokalitách Moravské Lieskové, Plevník-Drienové a Liptovská Teplička.

V utorok (18. 6.) v rovnakom čase už len v Moravskom Lieskovom a lokalite Plevník-Drienové, avšak aj medzi 7.30 a 15.00 hodinou vo Veľkom Lapaši.

V stredu (19. 6.) sa možné odstávky dotknú od 7.30 hodiny Veľkého Lapáša a tiež Lipútovského Trnovca, Čadce, Dolnej Nižnej Novej Bystrice, Hornej Žďane a lokality Plevník-Drienové.

„V prípade, že vám po ukončení plánovaných prác nefungujú služby, reštartujte, prosím, vaše zariadenia,“ informoval operátor.

Prečítajte si tiež:

Odstávka aj vo veľkých mestách

4ka informuje, že odstávky svojich služieb má naplánované na utorok (18. 6.) v čase medzi 00.30 a 5.00 hodinou. Pôjde o lokalitu Košíc, kde budú prebiehať servisné práce.

O prerušení poskytovania služieb informuje aj Slovanet. Ten plánuje viacerá odstávky v rôznych častiach Slovenska od pondelka (17. 6.) až do polovice júla, konkrétne do štvrtka (18. 7.).

Pôjde napríklad o Nové Mesto nad Váhom, Prievidzu, Banskú Bystricu, Martin, ale aj Prešov, Nemšovú či Zvolen a iné.

Pre deti narodené v tomto miléniu je internet neoddeliteľnou súčasťou života: 

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

K téme Zaujímavosti

Dôležité udalosti