Katy sa v škole smiali, že je tučná. Zaprela sa, schudla 40 kíl a teraz má nádhernú postavu

Katy Pary pred a po schudnutí.
Zdroj: Instagram/kmp.fitness

Tvrdo makala v posilňovni, a samozrejme zmenila aj jedalníček.

Úspešných príbeh o chudnutí mladej 25-ročnej Katy Parry sa začínal na váhe 115 kilogramov. Mladá žena z anglického mesta Hull nemala priateľov, šikanovali ju v škole a vyhýbala sa ľuďom. Dôvodom bolo, že sa s nimi neustále porovnávala.

S týmto problémom sa rozhodla bojovať. Tvrdou prácou a zdravou stravou sa jej podarilo schudnúť neuveriteľných 40 kíl.

Premenu si nenechala však len pre seba. Je veľmi aktívna na sociálnych sieťach a zverejnila aj video, ako sa jej podarilo schudnúť. Prečítajte si, aká bola jej cesta za ideálnou postavou.

Zdroj: Instagram/kmp.fitness

Katy sa priznala, že za nadváhu si môže sama. „Bola to kombinácia mojej lenivosti, večného vysedávania za počítačom a nezdravej stravy," opísala minulosť.

Zdroj: Instagram/kmp.fitness

Jej obľúbeným miestom boli predovšetkým stránky s rýchlym občerstvením, vrátane čínskych jedál. Navštevovala ich štyri až päťkrát týždenne, pretože boli blízko školy. Veľakrát si z nich niečo odniesla aj domov.

Zdroj: Instagram/kmp.fitness

„Bola som veľmi lenivá, cvičenie ma vôbec nezaujímalo a hodiny telesnej boli pre mňa utrpením," spomína si mladá Britka. V tom období by určite nikomu nezišlo na um, že o pár mesiacov 115 kilogramov vážiacia Katy bude v posilňovni ako doma.

Najskôr jej nadváha nevadila a váhu vlastne neriešila. Zlom nastal až vtedy, keď si uvedomila, že všetky spolužiačky majú frajera a o ňu nemá nikto záujem, je stále sama a nechodí vôbec von. Vtedy padlo zásadné rozhodnutie. Povedala si, že sa chce cítiť dobre a začala na sebe makať.

Tvrdá makačka a žiadne váženie

Zaplatila si osobného trénera, tvrdo trénovala a cvičila štyri až päťkrát do týždňa. Pracovala ako predavačka a bola celý deň na nohách. Z jedálnička vyradila spomínané jedlá a večer vynechala obľúbenú čokoládu.

Časom sa jej úsilie zúročilo a začala chudnúť. Keď videla, ako jej ide dole váha, vytrvala a schudla až 40 kilogramov.


Katy sa strikne riadi heslom, že sa nemeria a neváži. Svoj úspech vidí iba na tom, či jej sadne oblečenie. „Je to len číslo, ktoré vás zbytočne privádza do stresu. V minulosti som bola posadnutá neustálym vážením a meraním, a tak som s ním radšej prestala," priznáva mladá Britka.

Jedným dychom dodáva. „Fitnes sa stalo mojou vášňou a rada by som s chudnutím pomohla i ostatným, ktorí si veria, ale na druhej strane sa boja, že schudnúť jednoducho nedokážu. Mám pre nich tento odkaz - keď to chcete, dokážete to!"

Jedlá, ktoré Mary pomohli pri chudnutí

Zdroj: Instagram/kmp.fitness

KINGSTONE UPON HULL/tvnoviny.sk

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme My ženy

Dôležité udalosti