Obľúbená moderátorka Zlatica Švajdová Puškárová sa vracia na obrazovky TV Markíza s vlastným autorským projektom

Zlatica Švajdová Puškárová
Zlatica Švajdová Puškárová Zdroj: instagram/zlaticapuskarova

Nový autorský seriál Zlatice Švajdovej Puškárovej s názvom „Zlaté talenty so Zlaticou“ sa už čoskoro stane pravidelnou súčasťou sobotných vydaní hlavnej spravodajskej relácie Televízne noviny.

Populárna moderátorka Zlatica Švajdová Puškárová sa naplno vracia na obrazovky televízie Markíza s vlastným autorským projektom, ktorý sa už čoskoro stane pravidelnou súčasťou sobotných vydaní hlavnej spravodajskej relácie Televízne noviny.

Pôjde o pravidelnú rubriku s názvom „Zlaté talenty so Zlaticou“, v rámci ktorej bude skúsená novinárka cestovať po celom Slovensku a predstavovať divákom a diváčkam talentovaných ľudí, ktorí si zaslúžia mediálnu pozornosť.

„Zobrala som kameru, mikrofón do ruky a hľadám inú tvár Slovenska. Budem netradičnou formou vyhľadávať mladé, šikovné, častokrát až svetové talenty, ktoré sú napriek skvelým úspechom spoločensky neviditeľné. Chcem tak prispieť k tomu, aby sa upriamila pozornosť na talenty, ktoré svojimi schopnosťami inšpirujú a motivujú nielen svoju generáciu, ale celú spoločnosť. Vidím príležitosť práve v tomto kritickom období prirodzene vyvolať hrdosť a nie nenávisť,“ vysvetľuje svoj autorský zámer Zlatica Švajdová Puškárová

Prečítajte si tiež:

„Veľmi nás teší, že sa Zlatica vracia na obrazovky TV Markíza a že bude môcť v Televíznych novinách opäť preukázať svoj nesporný novinársky talent. Keďže sa chce plne venovať svojmu autorskému seriálu, nateraz sa s ňou diváci a diváčky nebudú stretávať v pozícii moderátorky hlavnej spravodajskej relácie. Naďalej s ňou však počítame aj pri moderovaní mimoriadnych relácií pri príležitosti významných slovenských i svetových udalostí,“ hovorí Michal Kratochvíl, riaditeľ Centra spravodajstva a publicistiky TV Markíza.

TV Markíza sa zároveň obracia s výzvou aj na širokú verejnosť:

Ak máte vo svojom okolí výnimočný talent, alebo talenty, ktoré by malo spoznať celé Slovensko, určite nám o tom dajte vedieť na e-mailovú adresu: [email protected]

Zlatica Švajdová Puškárová sa na obrazovky TV Markíza vrátila po štvormesačnej prestávke v piatok 14. júna prostredníctvom exkluzívneho rozlúčkového rozhovoru s odchádzajúcou prezidentkou Zuzanou Čaputovou.

Už čoskoro sa s ňou však diváci a diváčky budú môcť stretávať každú sobotu v Televíznych novinách v jej novom autorskom seriáli. „Sama som zvedavá, kam ma táto cesta privedie, už teraz však viem povedať, že ma veľmi baví,“ uzavrela Zlatica Švajdová Puškárová.

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

K téme Novinky redakcie

Dôležité udalosti