Slnečno a horúco. Teploty budú tento týždeň stúpať poriadne vysoko

Video televízie Markíza sa automaticky prehrá po krátkej reklame.

V utorok (18. 6.) bude slnečno alebo len malá oblačnosť. Zrážky sa vyskytnú len ojedinele a to najmä v okolí hôr. Zrána sa lokálne vyskytnú hmly. Bude veľmi teplo a to od 25 do 32 stupňov, na juhu môže byť lokálne aj dusno. Fúkať bude len slabý až mierny južný vietor.

V stredu (19. 6.) bude slnečno a horúco od 26 do 34 stupňov. Vo štvrtok (20. 6.) sa ojedinele môžu objaviť zrážky pri teplote od 23 do 33 stupňov. V piatok (21. 6.) bude podobne, ale ešte o stupeň viac. V sobotu (22. 6.) sa už prehánky alebo búrky a to aj intenzívnejšie očakávajú na mnohých miestach, ale teplota bude stále vysoká od 25 do 33 stupňov.

Predpoveď na desať dní

Pred nami sú veľmi horúce, prevažne slnečné dni. Zrážky sa vyskytnú len ojedinele, do piatku sa oteplí na 28 až 34 stupňov. V sobotu  však príde dážď, prehánky alebo búrky, ale teplota zostane vysoká od 25 do 33 stupňov. V nedeľu sa vyskytnú zrážky na 60 percentách územia a teplota vystúpi na 23 až 31 stupňov. Od pondelka má prevládať len malá oblačnosť s teplotou, ktorá sa do konca obdobia predpokladá od 22 do 30 stupňov.

Prečítajte si tiež:

​V noci sa bude najmä na juhu spať veľmi náročne, keďže majú byť tropické 20-tky. Do konca obdobia sa vzduch mierne schladí zhruba na 17 až 10 stupňov. 

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

K téme Počasie

Dôležité udalosti