Vodiči, pozor. Diaľničná estakáda na D1 ponad Považskú Bystricu bude v sobotu úplne uzavretá

Video televízie Markíza sa automaticky prehrá po krátkej reklame.

Diaľničná estakáda na diaľnici D1 ponad Považskú Bystricu bude v sobotu (22. 6.) úplne uzavretá. Dôvodom je geodetické meranie mostov v správe Národnej diaľničnej spoločnosti (NDS).

Diaľničná estakáda bude uzatvorená v sobotu od 4.00 do 24.00, v prípade nepriaznivého počasia sa meranie i uzávera odkladá na 29. 6., prípadne 6. 7. v rovnakých hodinách.

„Počas uzávery bude prebiehať geodetické meranie na mostoch v kilometri 168,500 v križovatke Považská Bystrica - Centrum. K meraniu je nutné úplne obmedziť dopravu na mostoch, aby boli vylúčené akékoľvek dynamické účinky na konštrukciu mostných objektov," informuje polícia.

V smere od Bratislavy bude obchádzka po paralelnej ceste 1/61 od križovatky Považská Bystrica - Juh po križovatku Považská Bystrica - Sever, odkiaľ je možné pokračovať po diaľnici Dl v smere na Žilinu.

V smere od Žiliny je vedenie dopravy navrhnuté po paralelnej ceste 1/61 od križovatky Považská Bystrica - Sever po križovatku Považská Bystrica - Juh, odkiaľ je možné pokračovať po diaľnici Dl v smere na Bratislavu.

Pozrite si aj túto reportáž. Policajti si posvietili na vodičov na miestach, kde pracujú cestári. Pokutovali za rôzne prehrešky:

Viac sa dozviete v priloženej reportáži vyššie.
Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

K téme Doprava

Dôležité udalosti