Trapas môj každodenný: Herec baví zážitkami zo svojho života

Video televízie Markíza sa automaticky prehrá po krátkej reklame.

Trapasy ho vraj milujú a každý deň sa mu lepia na päty. Mladý herec divadla Nová scéna, Lukáš Pavlásek, sa rozhodol, že zo svojej nevýhody urobí výhodu. Svoje milé vtipné príhody a trápne zážitky z divadla aj zo súkromia dal na papier, aby sa na jeho úkor pobavili aj ostatní. A tak už onedlho uzrie svetlo sveta Lukášova knižná prvotina.

Lukáš Pavlásek je hercom už niekoľko rokov. Počas svojho pôsobenia zažil nejednu humornú situáciu, pričom prvá vtipná skúsenosť sa odohrala už počas jeho prvého vystúpenia v Košickom divadle.

„Prišiel deň premiéry. Ja som hral posla a mal som hlavnej postave oznámiť smrť. Ja som sa postavil ku dverám, ale technik pustil dvere na mňa a ja som preletel celé javisko až som sa dostal k nohám svojej kolegyne," uviedol v rozhovore.

Ani to ho však neodradilo od toho, aby svoj život zasvätil divadlu. Najväčšou odmenou je preňho potlesk od publika. Ten ho poháňa vpred a dáva mu energiu do ďalšieho predstavenia. 

Prečítajte si tiež:

Prvá kniha

Pozitívnu odozvu od publika získava aj vďaka svojím zážitkom, ktoré sa rozhodol zverejniť a podeliť sa tak s verejnosťou vo svojej knižnej prvotine.

„Táto kniha obsahuje trapasy z môjho života. Trvalo to 11 rokov, lebo ja som všetky tieto vtipné situácie zapisoval na papier, a to som si odkladal do krabice od topánok,“ prezradil herec.

Po tom, čo sa vo vydavateľstvách stretol s nejedným odmietnutím, rozhodol sa, že usporiada finančnú zbierku. Na to, aby zaujal, musel mať však dobre premyslený koncept. Po rokoch sa mu to však podarilo a jeho knižná prvotina uzrie svetlo sveta.

Herec je na toto svoje prvé dielo pyšný a teší sa, že sa môže o svoje vtipné zážitky podeliť s verejnosťou. Jeho snom je priniesť ľuďom radosť a verí, že vďaka tejto knihe sa to podarí.

Viac sa dozviete v priloženej reportáži vyššie.
Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

K téme Reflex

Dôležité udalosti