Uhádnete, koľko má rokov táto Bratislavčanka?

alexandra.jpg

Tipnite si.

Chlapi si idú za ňou na ulici krky polámať, pozvanie na rande dostáva od 23-ročných a keď prechádza cez internáty, pýtajú si od nej preukaz. Aj také vtipné príhody zažíva istá Bratislavčanka, ktorej bude zrejme závidieť nejedna žena. Jej vek totiž vôbec nezodpovedá jej vzhľadu.


Toto je ona. Alexandra z Bratislavy s postavičkou ako lusk. Keď sme ju prvýkrát videli zozadu aj s kameramanom, tipli sme čerstvých 20. A čo vy? Pri pohľade na jej osí driek ste si možno pomysleli, že si ho sťahuje. Opak je však pravdou.

Tak si možno poviete - že jej vzhľad je jasný výsledok genetiky. Aj na toto má mladá žena odpoveď. Kde potom spočíva jej tajomstvo zdravia a krásy 46-ročnej Alexandry. Saška hovorí, že výborný spôsob ako sa udržať v kondícií, je mať deti.

Deti sú pre Sašku výborným spôsobom ako sa udržiavať v kondícií. Pre synov je mamina veľkým vzorom, výbornou parťáčkou a v neposlednom rade aj akýmsi lákadlom veselých príhod. No a milé dámy, tu je ešte recept na zdravie a krásu od tejto večne mladej študentky.
Sexy bielizeň za prijateľnú cenu presne pre vás. Kúpte tu


BRATISLAVA/ Lenka Perželová

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme My ženy

Dôležité udalosti