Vinczeovci po návšteve nemocnice: Viktor otvorí oči mnohým ľuďom

Deň s Nadáciou Markíza podporili aj manželia Vinczeovci.
Zdroj: TV Markíza

Adela a Viktor podporili Deň s Nadáciou Markíza.

Piaty december sa vďaka jubilejnému piatemu ročníku Dňa s Nadáciou Markíza nesie v charitatívnom duchu. Spolu s vami opäť pomáhame. Tentoraz Nadácia Markíza vypísala zbierku na pomoc deťom s onkologickým ochorením.

Pokoriť rakovinu je behom na dlhú trať. Deti s leukémiou alebo nádormi sa v nemocnici liečia celé mesiace. Rodiny sa ale vždy snažia na konci cesty vidieť svetielko v podobe úplného vyzdravenia. A práve takým svetielkom nádeje sa snaží byť občianske združenie, ktoré pomáha chorým deťom na strednom Slovensku.

V rámci piateho ročníka Dňa s Nadáciou Markíza preto manželia Adela a Viktor Vinczeovci vycestovali na Kliniku pediatrickej onkológie a hematológie v Banskej Bystrici. Pozrite sa na ich stretnutia plné emócií a na Viktorov odkaz, ktorý vás možno donúti zamyslieť sa.

Pošlite darcovskú SMS v tvare: DMS (medzera) NADACIAMARKIZA na číslo 877, pričom cena jednej SMS je 2 eurá v sieti mobilných operátorov O2, Orange a Slovak Telekom. Ďalšou možnosťou podpory je vklad príspevku v ľubovoľnej výške priamo na číslo účtu verejnej zbierky - SK 57 1111 0000 0003 3322 2023. Zbierka je povolená MV SR a realizovaná prostredníctvom DMS systému, ktorý spravuje Fórum donorov. Hodnota SMS je 2 € v sieti operátorov O2, Orange a Slovak Telekom.
BRATISLAVA/zv

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Charity day

Dôležité udalosti