Dojatá Kvetka Horváthová a Peter Varinský: Na toto stretnutie nezabudnú

Kvetka Horváthová a Peter Varinský podporili Deň s Nadáciou Markíza.
Zdroj: TV Markíza

Moderátori sa opäť zapojili do výnimočného markizáckeho projektu plného pomoci, Dňa s Nadáciou Markíza.

Piaty december sa vďaka jubilejnému piatemu ročníku Dňa s Nadáciou Markíza nesie v charitatívnom duchu. Spolu s vami opäť pomáhame. Tentoraz Nadácia Markíza vypísala zbierku na pomoc deťom s onkologickým ochorením.

Rakovina je diagnózou, ktorá poznačí život celej rodiny. Zasiahne rodičov aj súrodencov, ktorí najlepšie vedia, aké je dôležité zveriť sa s obavami, radovať sa z malých krokov pri liečbe či zdieľať smútok a darovať nádej.

Kvetka Horváthová a Peter Varinský sa opäť zapojili do výnimočného markizáckeho projektu plného pomoci. Spolu sa vybrali do košického Centra sprevádzania, v ktorom nájdu pomoc, oporu aj láskavé rady rodiny malých pacientov na východnom Slovensku.

Pozrite si, ako vyzerala ich dojímavá návšteva. 


Pošlite darcovskú SMS v tvare: DMS (medzera) NADACIAMARKIZA na číslo 877, pričom cena jednej SMS je 2 eurá v sieti mobilných operátorov O2, Orange a Slovak Telekom. Ďalšou možnosťou podpory je vklad príspevku v ľubovoľnej výške priamo na číslo účtu verejnej zbierky - SK 57 1111 0000 0003 3322 2023. Zbierka je povolená MV SR a realizovaná prostredníctvom DMS systému, ktorý spravuje Fórum donorov. Hodnota SMS je 2 € v sieti operátorov O2, Orange a Slovak Telekom.
BRATISLAVA/zv

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Charity day

Dôležité udalosti