Autor videa vo Fekišovciach povedal, prečo ho vlastne nakrúcal

Silvia Majeská a Pepe Majeský
Zdroj: TVNOVINY.sk

Starostka sa videu sa stala hitom internetu.

Autorom šokujúceho videa z ustanovujúceho obecného zastupiteľstva vo Fekišovciach je kameraman a fotograf na voľnej nohe Peter Pavolko (23) zo Strážskeho. Píše cas.sk.

Hovorí, že v ten deň malo ísť o bežné nakrúcanie, ktorému sa venuje ako živnostník. Vystupovanie starostky Miloslavy Fedorovej (Smer), ktorú zvolili za hlavu obce už štvrtýkrát, však prekvapilo aj jeho.

„Do Fekišoviec ma objednal jeden ich obyvateľ, no meno objednávateľa nemôžem zverejniť.  Prišiel som tam ako nestranný človek. Najprv chcela starostka na mňa volať policajtov. Mne to problém nerobilo, bol som si vedomý, že zákon neporušujem,“ uviedol s tým, že správanie starostky ho už od začiatku vykoľajilo.

Natočené video podľa jeho slov po skončení odovzdal objednávateľovi. „Na internete som ho videl až v januári, tri dni pred masívnou medializáciou. Čakal som, že to bude mať maximálne 200 či 300 pozretí, no nakoniec si zostrih z celého zastupiteľstva pozrelo vyše milióna ľudí. Bol som asi v správnu chvíľu na správnom mieste,“ dodal s tým, že podobné správanie starostov na východe Slovenska nie je, podľa neho, ojedinelé.

FEKIŠOVCE/tvnoviny.sk

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme KE

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.