Mimoriadne pátranie: Matku troch malých detí hľadajú celé Rusovce

Zásah hasičov.
Zdroj: Polícia SR

Oblečenú mala čiernu prešívanú bundu, modré rifle a čierne čižmy.

Veľká pátracia akcia pri Bratislave. Mama troch detí je od pondelka nezvestná. Jej muž našiel v dome v Rusovciach po návrate z práce len štvormesačné bábätko. 

Okolie aj stredu prehľadávali pátrači, dobrovoľníci a špeciálne vycvičené psy. Nasadený bol aj policajný vrtuľník.

"Keď som prišiel domov, našiel som v postieľke len štvormesačnú dcéru," povedal manžel nezvestnej, informujú o tom noviny.sk. Manželia majú aj dvoch sedemročných chlapcov.

Každý, kto mohol sa zapojil do pátrania po 39-ročnej Nadežde Ondejkovej. Sú to už tri dni, čo záhadne zmizla. "Menovaná bola naposledy videná v čase okolo 11.30 h dňa 14.01.2019 v mieste svojho trvalého pobytu. Odvtedy o sebe nepodala žiadnu správu a miesto jej súčasného pohybu a pobytu nie je známe," informuje polícia na sociálnej sieti.

Podľa našich informácií Nadeždu zrejme videl v utorok skoro ráno poštár v susednom Čunove.

Zdroj: TV Markíza

Popis nezvestnej:
Nezvestná 39-ročná žena je približne 175 cm vysoká, štíhlej postavy, má gaštanovo-hnedé dlhšie vlasy a zeleno hnedé oči. Oblečenú mala čiernu prešívanú bundu, modré rifle a čierne čižmy.

Zdroj: TV Markíza

Okolie Rusoviec prehľadával aj vrtuľník, lesy prečesávali psy, no pozitívne správy nechodili. hlásenie o nezvestnej Nadežde znelo aj v rozhlase v susednej obci.

Pátranie je zatiaľ bezvýsledné. Nie je vylúčené, že za jej útekom môže byť takzvaná popôrodná depresia. Už v minulosti sa objavili podobné prípady, keď matka odišla od svojho malého dieťaťa.

Polícia bude v pátracej akcii po nezvestnej mame troch detí pokračovať aj počas celej noci.


Reportáž pripravil René Medzihradský.


BRATISLAVA/tvnoviny.sk

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Krimi

Dôležité udalosti