Domáce

Stará mama mala 10-ročného vnuka priväzovať reťazou k radiátoru

Tyranie vnuka

Je podozrivá z týrania.

Smutný prípad preverujú policajti v meste na juhu Slovenska. Šesťdesiatšesťročná dôchodkyňa je podozrivá z toho, že týrala desaťročného vnuka. Prípad je mimoriadne citlivý a vyvoláva veľa otáznikov.Mladá rodina sa po šiestich rokoch vrátila z Anglicka. Ubytovali sa v malom byte u starkej - otcovej mamy. Malý tretiak má ale poruchy správania a stará mama ho vraj neprimerane trestala. Chlapca údajne dokonca priväzovala reťazou so zámkou k radiátoru na spoločnej chodbe.

Okrem toho mu vraj odopierala jedlo. Inokedy ho mala vyzliecť, postaviť na chodbu a zavolať susedov, aby sa prišli pozrieť na zlého chlapca. A to aj vtedy, keď boli jeho rodičia doma. Aj keď matka uznáva, že tresty starkej zrejme neboli správne, potvrdila, že chlapec sa ťažko vychováva a je nezvládnuteľný. Lieči sa aj na psychiatrii.

Keď vraj mala pocit, že trestu už bolo dosť, postavila sa na synovu stranu. Chlapec napokon všetko rozpovedal psychiatričke. Lekárka to oznámila polícii a úradom. Vzhľadom na citlivosť prípadu sa nám odmietla vyjadriť. Situáciu v rodine chlapca sleduje aj sociálka, ktorá je o prípade informovaná.

 

Pre každého a na čokoľvek! Rýchle a dostupné pôžičky. Klikajte tu.Stará mama ani chlapcov otec s nami hovoriť nechceli. Po tom, čo chlapec na starkú žaloval lekárke, rodinu vraj z bytu okamžite vyhodila. Teraz žijú u známych v inej obci a chlapec odchádza na psychiatrické liečenie.

BRATISLAVA/TV MARKÍZA

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.