Pred našou kamerou prvýkrát prehovoril Juraj Droba, ktorému tiež písala Alena Zsuzsová

kajtar_tvnoviny.1.mp4
Zdroj: TV Markíza

Oveľa viac otázok ale stále vzbudzuje Martin Glváč.

Nejasnosti okolo šteklivej komunikácie Martina Glváča pokračujú. Poslanci si na utajený výbor zavolali šéfa vojenského spravodajstva.

Mal im prezradiť, či tajní skutočne radili Glváčovi, ako písať Alene Zsuzsovej. Pred našu kameru sa po prvý raz postavil aj ďalší politik, ktorému volavka písala.

Bratislavský župan Juraj Droba sa snaží rozpomenúť na staré správy. Vyšlo totiž najavo, že Alena Zsuzsová - dnes namočená do dvoch vrážd - si písala aj s ním. Vtedajší poslanec SAS to odhaduje na roky 2015 a 2016. Tvrdí, že ešte netušil, kto sa pod internetovou prezývkou skrýva.

Tvrdí, že konverzáciu už v mobile nemá, lebo nepodstatné správy denne maže. Stretnutie so Szuszovou vylučuje. Správy od volavky vníma ako neúspešný pokus o diskreditáciu. S kým mal naozaj do činenia sa vraj dozvedel po medializovanom zatknutí

Droba chce všetko povedať aj vyšetrovateľom, no zatiaľ sa ho nikto nepýtal. Oveľa viac otázok stále vzbudzuje Martin Glváč. Toho sa už zastal bývalý šéf vojenského spravodajstva Ľubomír Skuhra. Potvrdil, že Glváč mu spomínal, že ho kontaktuje neznáma žena. Poslancom to prišiel vysvetľovať súčasný šéf tajných.

Viac sa dozviete v reportáži Gabriely Kajtárovej.


BRATISLAVA/TV Markíza

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Zsuzsová

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.