Syn japonskej bejzbalovej hviezdy sa zmenil na nepoznanie. Vyzerá ako živá bábika

Zľava Alexander Ovečkin a Tom Wilson z Washingtonu oslavujú gól proti Los Angeles.
Zdroj: Profimedia.sk

Vraj to nie je skalpel, ale mejkap.

Knieža zo zahraničia. To je len jedna z prezývok, ktorú dostal mladý muž v tlači v krajine vychádzajúceho slnka.

Iba 24-ročný Matt Kuwata je synom japonskej bejzbalovej hviezdy Masumiho Kuwatu, ktorý je momentálne po zranení už na dôchodku. Špekulácie o tom, že sa jeho ratolesť zmenila na nepoznanie, nemajú konca kraja. Čo sa stalo s jeho telom?

ZDROJ: Instagram/Matt Kuwata

Matt totiž nevyzerá už ani ako muž, ale skôr ako živá bábika. On sa ale bráni. "Nie je to skalpel, len mejkap," sťažuje sa Matt. Užívatelia internetu tomu nechcú veriť. Hovoria o tom, že zmena tvaru tváre je viditeľná na prvý pohľad.

Matt nikdy nepovedal, čo stojí za jeho radikálnou premenou. Niektorí si myslia, že sa chce vymaniť spod slávy otca aj brata, ktorí sa stali známymi v športovom svete.

ZDROJ: Instagram/Matt Kuwata

A to sa mu aj podarilo. Stal sa slávnym a aj zahraničné médiá informujú o jeho nezvyčajnej kráse. A pre Matta to znamená pravdepodobne lukratívnejšiu zmluvu s výrobcami kozmetiky, ktorú už propaguje na sociálnych sieťach.

Mnohí ho však obviňujú aj z toho, že sa hanbí za svoje vlastné korene, zmenil si farbu pleti a nazýva sa japonským Whacko Jacko. Nech už je to tak, či onak, momentálne si najmladší člen známej rodiny užíva pár minút slávy.

TOKIO/tvnoviny.sk

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme My ženy

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.