Ryšaví ľudia hýbu svetom. A nielen módy

Horúca krv, Pauhofová

Sú zaujímaví po každej stránke.

No ale kedysi ich upaľovali na hranici, pretože ich hriva bola znakom nemravnosti. Byť červenovláskou nebolo vždy výhodou. No dnes sú ryšavky v kurze. A nie len ony. Ohnivá koruna krásy pomáha vo svete preraziť aj chlapom.

Nicole Kidman netreba nikomu osobitne predstavovať. Pôvabná Austrálčanka s červenou hrivou je stálicou Hollywoodu. U nás máme tiež jednu podobnú. Táňa Pauhofová sa radí medzi najúspešnejšie mladé slovenské herečky. Často účinkuje v susednom Česku. Žeby k úspechu pomohla aj zriedkavá farba vlasov?

Manažérka Elite Model Look Barbora Beljaková tvrdí, že práve tá zaujímavosť, nedokonalosť, tie malé pekné defekty krásy - pehy, či svetlé obočie sú na ryšavkách zaujímavejšie.

Zdroj: SITA

Aj ryšavcoch - červenovlasým chlapom sa najnovšie v módnom biznise darí. Kým sa niektorým z nich na základných školách posmievali spolužiaci, dnes sa o mnohých bijú nielen módne domy, ale aj módni fotografi. A to možno aj preto, že sú niečím výnimoční a dokážu kampane osviežiť.

Zdroj: Shutterstock.com

No prefarbiť si vlasy sa v tomto smere neoplatí, aspoň v modelingovom svete stavte na prirodzenosť. Módne trendy na jar a leto prajú kvietkom a pastelovým farbám. No a dodržovať by to mali práve majitelia ohnivej hrivy. „Skôr tie teplejšie odtiene, tým že máme jar leto takže nebáť sa možno tých výraznejších ako je trávičková zelená," vysvetľuje Andrea Ziegler.

Sexy bielizeň za prijateľnú cenu presne pre vás. Kúpte tu

Hovorí sa, že „kto nemal ryšavú, nevie čo je láska". Kto vie, ako vzniklo toto príslovie. A aké máte vy skúsenosti s mužmi, ktorí si vyberajú partnerku podľa farby vlasov. O svoje názory s pokojne podeľte v komentároch pod článkom.


BRATISLAVA/Henrieta Hajtová

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme My ženy

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.