Dráma v aute: Mladíka s malým synom (3) ohrozoval agresívny muž s obrovským bodákom

Chlapcov otec bol celý čas v kontakte s políciou, ktorej potajomky priebežne udával cez messenger polohu.

Drámu v aute prežíval mladý muž a jeho trojročný syn. Ohrozoval ich iný agresívny pasažier s obrovským bodákom. Zúfalý muž tajne písal správy policajtom a prosil ich o pomoc.

Šéfovi obecných policajtov v Tekovských Lužanoch poslal správu 22-ročný mladík z obce. Najprv jednu, vzápätí ďalšie. Obecných policajtov v nich prosil o pomoc.

Mladík sa viezol so synom (3) a ďalšími dvoma mužmi v aute. Cestou domov vzali ďalšieho pasažiera. Bol vraj vulgárny a keď vraj chlapcov otec povedal, že chce byť so synom čím skôr doma, muž mu pred očami dieťaťa priložil k rebrám obrovský bodák.

Chlapcov otec bol celý čas v kontakte s políciou, ktorej potajomky priebežne udával cez messenger polohu.

Keď auto s ohrozovaným mladíkom a jeho dieťaťom napokon zastalo pri dome, kde bývajú, obecní policajti ich tam už čakali a útočníka spacifikovali.

Muž mal pri sebe bodák s 30-centimetrovou čepeľou. Keď ho policajti začali lustrovať a pátrať po jeho totožnosti, zistili, že po ňom už dávnejšie vyhlásili pátranie a odovzdali ho kolegom zo štátnej polície.

„Muž bol políciou hľadaný, pretože sa nedostavoval na predvolania polície, kde mal byť vypočutý ako svedok protiprávneho konania," uviedla Renáta Čuháková, krajská policajná hovorkyňa v Nitre.

Želiezovskí policajti prijali trestné oznámenie z trestného činu nebezpečného vyhrážania. Útočníka zatiaľ stíhajú na slobode.


TEKOVSKÉ LUŽANY/TV Markíza

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme NR

Dôležité udalosti