Katie tragicky zahynula matka, smútok zaháňala jedlom

NORSKO_tvnoviny.mp4
Zdroj: Instagram/kburg21

Nemohla sa na seba dívať, rozhodla sa pre radikálny krok.

Smrť blízkeho človeka každého z nás poriadne zasiahne. No každý ju prežíva inak, niekedy dokážeme zájsť až k extrému.

Obdobím pekla si prešla Katie Lynneová z Floridy, ktorá sa veľmi ťažko vyrovnávala s odchodom mamy a smútok z jej tragickej smrti zaháňala jedlom. Došlo to až tak ďaleko, že mala 130 kilogramov. Rozhodla sa však skoncovať s nadváhou, pretože jej hmotnosť sa už dostala za hranicu obezity.

Zdroj: Instagram/kburg21

Mladá žena pracovala ako sestrička v nemocnici a stretávala ľudí, ktorí sa rozhodli skoncovať s nadváhou operáciou žalúdka. Rozhodla sa tiež pre tento zákrok, za rok sa jej podarilo schudnúť 63 kilogramov.

Zdroj: Instagram/kburg21

Táto procedúra zmenší žalúdok až na 15 percent pôvodnej veľkosti. Tento zákrok absolvovala v symbolický dátum - výročie smrti jej matky.

Katie však po výraznom schudnutí ostali dva kilogramy prebytočnej kože a musela podstúpiť ďalšiu operáciu, pri ktorej jej ju odstránili. Z tejto operácie sa spamätávala ďalší mesiac. Ale toto nebola jediná zmena na tele. Po schudnutí sa jej zmenšila aj tvár i ruky.

Zdroj: Instagram/kburg21

Zmenu tohto tela starostlivo fotografovala a všetko zavesila na sociálne siete. Dnes ju na Instagrame sleduje vyše 47-tisíc ľudí, ktorí jej fandia. Zverejňuje tam svoj jedálniček a dáva cenné rady pri chudnuti. A píše aj blogy.

Zdroj: Instagram/kburg21

Každá takáto radikálna zmena však pôsobí aj na psychiku človeka. Dnes Katie samú seba vníma ako dievča, ktoré až po dvadsiatke sa začína učiť milovať svoje ja. Jej cesta k sebaláske bola tŕnistá a hrboľatá. Uvedomuje si, v čom predtým žila - celý život bojovala so svojim vzhľadom i duševným stavom, teraz je konečne po rokoch spokojná sama so sebou, píše krasna.cz.

FLORIDA/tvnoviny.sk

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme My ženy

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.