Porodila dvojičky a každé dieťa malo iného otca

2 na 1 burlive oprava.mp4
Zdroj: Shutterstock.com/Eastfenceimage

Manžel bol nemilo prekvapený, keď zistil, že ho žena podviedla.

Nezvyčajný prípad, kedy žena porodila dvojičky a každé z detí malo iného otca, sa stal v Číne. Neverná manželka musela vyjsť s pravdou von. Testy DNA totiž neklamú.

Keď nemenovaná Číňanka otehotnela, netušila, že jedna noc s iným mužom bude mať takéto neblahé následky. Čakala dvojičky - chlapcov a s manželom sa na deti veľmi tešili.

Keď prišli na svet, manželovi sa niečo nezdalo. Chlapci boli rozdielni a jeden z nich sa na neho vôbec nepodobal. Najskôr sa obával, či chlapcov nezamenili omylom v nemocnici. Vyžiadal si preto testy DNA.

Tie však ukázali niečo, čo zaskočilo oboch rodičov a dokonca aj lekárov. Chlapci majú rozdielnych otcov. Manželka sa musela priznať k nevere.

Ako uviedol Daily Mail, manžel bol šokovaný a odmieta vychovávať cudzie dieťa.

Ako je to možné?

Nejde vám do hlavy, ako môžu mať dvojičky rozdielnych otcov? Veda má na to vysvetlenie. Ide o takzvanú superfekundáciu. Je to oplodnenie dvoch a viac vajíčok z jedného cyklu spermiami z rozdielnych pohlavných stykov. Rozlišujeme heteropaternálnu a monopaternálnu superfekundáciu. Heteropaternálna je oplodnenie od rôznych partnerov a monopaternálna je oplodnenie jedným partnerom.

Superfekundácia nastáva zvyčajne hodinu až niekoľko dní po prvom oplodnení, vtedy ak v prvom cykle sa uvoľnilo viac vajíčok, pretože po oplodnení ďalšia ovulácia zvyčajne nenastane. V prípade, že nastane a uvoľnené vajíčko bude oplodnené, jav nazývame superfetácia.

PEKING/jh

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme My ženy

Dôležité udalosti