Veľké hodnotenie najlepších európskych aerolínií: Tieto spoločnosti bodovali najviac

Nechýbajú aerolínie z Británie, Turecka, Holandska, Švajčiarska či Francúzska.

Obľúbená cestovateľská stránka TripAdvisor uverejnila najlepšie letecké spoločnosti za rok 2019 podľa hodnotenia ich klientov.

Z postrehov, názorov a hodnotení ako najlepšia vyšla britská spoločnosť Jet2, zároveň aj najlepšia nízkonákladová letecká spoločnosť.

Spomedzi veľkých leteckých spoločností sa najlepšie umiestnili Turkish Airlines (Turecko), Swiss International Air Lines (Švajčiarsko), KLM Royal Dutch Airlines (Holandsko) a Virgin Atlantic Airways. Britská spoločnosť je v hodnotení najlepšou spomedzi veľkých leteckých spoločností.

V rámci regionálnych leteckých spoločností vyšla najlepšie grécka Aegean Airlines, medzi najobľúbenejšie však klienti zaradili aj Air Corsica (Francúzsko), Air Dolomiti (Taliansko), Binter (Španielsko), Lux Air (Luxembursko) a ruské Rossiya Russsian Airlines.

V podkategórii "Pohodlné cestovanie" sa stala víťazom aerolinka Turkish Airlines, v rámci "Špeciálne/voľný čas" najviac bodovali Atlantic Airways (Faerské ostrovy), Edelweiss Air (Švajčiarsko), La Compagnie (Francúzsko) a britské Thomas Cook Airlines.

BRATISLAVA/tvnoviny.sk

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Hodnotenie

Dôležité udalosti