Noční vlci z Ruska pôjdu cez Slovensko. V pätách budú mať aj policajtov

Noční vlci pôjdu opäť cez Slovensko
Noční vlci pôjdu opäť cez Slovensko Zdroj: TV Markíza

Púť z Moskvy do Berlína kontroverzní motorkári začínajú už v piatok 26. apríla.

Noční vlci z Ruska sa opäť chystajú do Berlína a zájdu aj na Slovensko. Ruský motorkársky gang strávi na našich cestách štyri dni. Začnú na severovýchode a skončia v Bratislave. Policajti o nich vedia, no nič mimoriadne nechystajú.

Púť z Moskvy do Berlína kontroverzní motorkári začínajú už v piatok 26. apríla. Na Slovensku navštívia viacero miest. Tvrdia, že idú po stopách hrdinov II. svetovej vojny. Aj preto svoj ťah na Berlín volajú „Cesty víťazstva".

O týždeň, teda vo štvrtok 2. Mája, motorkári navštívia nielen Duklu, ale aj pamätník sovietskej armády vo Svidníku.


Popri Dukle a Svidníku vraj ruských motorkárov tentoraz zaujal aj jeden nápis. Vyčnieva na lúke, ktorá bola miestom jednej z najťažších tankových bitiek v II. svetovej vojne.

Šéf motorkárskeho klubu, ktorého považujú za blízkeho priateľa ruského prezidenta, na Slovensko nepríde. Je na sankčnom zozname Európskej únie. Motorkárov povedie jeho prvý zástupca.

Po prejdení Slovenska od východu na západ noční vlci naberú smer Brno a potom Berlín. U nás im po celý čas budú ako obyčajne v pätách policajti.

Z európskej centrály nočných vlkov pri Trnave nám dnes poskytli iba rozpis trasy motorkárov po Slovensku. Žiadne ďalšie podrobnosti nekonkretizovali.

BRATISLAVA/TV Markíza

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Rusko

Dôležité udalosti