Emotívne video valcuje internet: Tieto zábery príchodu detí na svet sú naozaj intenzívne

Vajda2.jpg
Zdroj: Reprofoto/YouTube/European Parliament

Film ukazuje príbehy 15 tehotných žien a ich rodín.

Dnes sa narodím. Tak ako tisíce detí v celej Európe. Ako bude vyzerať svet, v ktorom budeme vyrastať? To sú len niektoré z posolstiev krátkeho filmu, ktorý valcuje internet. Len na YouTube si ho za pár dní pozrelo viac ako 23 miliónov ľudí. Je o to emotívnejšie, lebo ho sprevádza hlas 11-ročného dievčatka, ktoré sa zamýšľa nad budúcnosťou.

Trojminútové video nakrútil známy režisér Frédéric Planchon a ukazuje príbehy 15 tehotných žien a ich rodín. Zábery príchodu detí na svet sú reálnymi príbehmi, nejde o scény nahraté hercami. Je tak skutočné a intenzívne, že stojí za to, aby ste si ho pozreli.

V skutočnosti ide o kampaň pred blížiacimi sa Európskymi voľbami, ktoré sa na Slovensku uskutočnia 25.mája. Posolstvom kampane je nádej v neistom svete. Film zachytáva posledné hodiny tehotenstva a autentické narodenia detí, ktoré zdedia naše rozhodnutia. 

Európsky parlament začína kampaň vo všetkých členských štátoch, aby povzbudil ľudí v celej EÚ k hlasovaniu. " Od prvej sekundy sme na tomto svete spoločne. Každý z nás tu môže zanechať svoju stopu, no spoločne môžeme urobiť skutočné zmeny."

BRATISLAVA/tvnoviny.sk

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme My ženy

Dôležité udalosti