Domáce

Neuveriteľný zvrat! Hokejista, ktorý vraj zbil dve dievčatá, prehovoril

dominik.jpg

Nám povedal, že nevedel o policajnom pátraní.

Hokejista Banskobystrických baranov prehovoril. Dominik Kadura, ktorého policajti spájajú s bitkou dvoch mladých dievčat z Nitry, sa dnes s nami stretol. Povedal nám, že s útokom nemá nič spoločné. Nerozumie prečo po ňom policajti vyhlásili pátranie.


Policajti pred dvomi dňami zverejnili fotku, na ktorej bol muž v bielom tričku. Verejnosť žiadali o akékoľvek informácie, ktoré by mohli pomôcť identifikovať tohto muža. Minulý rok v auguste mal totiž v Nitre údajne fyzicky napadnúť dve dievčatá.

Muž v bielom tričku je Dominik Kadura, útočník extraligovej Banskej Bystrice. Nám povedal, že nevedel o policajnom pátraní. "Spoznal som sa na internete na fotke, okamžite som sa išiel prihlásiť na políciu," povedal Dominik.

Tvrdí, že dievčatá nenapadol, celý príbeh si vraj vymysleli. "Ostal som v šoku, lebo polícia vlastne čerpala z toho, čo povedala jedna strana. Je to úplný výmysel, ja som žiadne ženy nenapadol," povedal.

Hokejista nám povedal, že pri incidente bol. Detaily vraj porozprával policajtom. Pokiaľ neukončia vyšetrovanie nechce o tom verejne rozprávať. "Mrzí ma, že si ľudia urobili o mne pravdepodobne zlý názor," dodal hokejista.

Teraz je na ťahu Nitriansky vyšetrovateľ. K dispozícii by mali mať policajti okrem fotky aj zábery z mestských kamier. 


BANSKÁ BYSTRICA/ TV Markíza

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.