Brutálny útok v MHD. Manželskému páru, ktorý sa postavil mladíkom, polámali kosti

Autobus MHD v Bratislave - ilustračná snímka
Autobus MHD v Bratislave - ilustračná snímka Zdroj: TASR

Dvadsať ľudí sa prizeralo, ako štyria výrastkovia mlátia manželský pár päťdesiatnikov.

Polícia hľadá svedkov napadnutia, ku ktorému došlo minulý týždeň v stredu (22. 5.) medzi zastávkami SAV a Damborského v autobuse č. 83 v Bratislave. Informoval o tom bratislavský krajský hovorca Michal Szeiff s tým, že v autobuse malo cestovať 20 ľudí, ktorí po príchode policajtov už neboli na mieste.

Incident sa mal odohrať medzi 23.00 a 23.30. "Skupinka štyroch doposiaľ neznámych cestujúcich sa správala hlučne, robila neporiadok a rozhadzovala po autobuse rôzne veci. Dvaja cestujúci - manželský pár vo veku 50 rokov a 52 rokov túto skupinku slušne napomenuli, na čo reagovali doposiaľ neznámi muži ich fyzickým napadnutím," opísal Szeiff.

Výtržníci spôsobili manželom rôzne zranenia a zlomeniny v oblasti tváre a z autobusu utiekli. Zranenia ženy si vyžiadali hospitalizáciu v jednej z bratislavských nemocníc.

"Svedkovia tohto incidentu sa môžu prihlásiť osobne na ktoromkoľvek oddelení PZ, prípadne tak môžu urobiť telefonicky na linke č. 158," vyzval Szeiff. Policajti incident vyšetrujú ako trestný čin ublíženia na zdraví a výtržníctva.

BRATISLAVA/TASR

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme MHD

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.