Dávajte si pozor do čoho zahryznete. Malá Vaneska mala obrovské štastie

Drôtik v  korbáčiku
Zdroj: TV Markíza,

Drôtik našli v syrových nitiach.

Dávajte si pozor, do čoho zahryznete, pretože naozaj nikdy neviete, čo v jedle môže byť. Presvedčila sa o tom aj rodina s dvomi malými deťmi z obce Jedlinka neďaleko Bardejova. Keď mladá mamička kúpila obľúbené syrové nite, netušila čo v nich bolo ukryté. Neuveríte, ale bol to asi päťcentimetrový drôt.

Pre každého a na čokoľvek! Rýchle a dostupné pôžičky. Klikajte tu

Syrové nite kupujú pravidelne. Dedko dievčat Peter Sova tvrdí, že dbajú na to, aby „slovenské výrobky nielen propagovali, ale aj konzumovali."

Tento výrobok rodinné kritériá spĺňa. A tak v jednom z obchodných reťazcov v Bardejove neváhali ani teraz. „Deti to majú strašne rady, no ale keď sme to začali papať, tak vlastne dcérka našla vo vnútri drôtik. Sme sa zľakli úplne, že čo tam visí, strčí z toho korbáčika. Špirálovito zatočený drôtik plastový, ostrý z jednej i z druhej strany ako ihla", povedala nám mama dievčat Petra Pavelčíková.

Zdroj: TV Markíza,

Dvojročná Vaneska drôtik našťastie neprehltla resp. nezapichlo do hrdielka.

Obchodný reťazec sa zákazníčke ospravedlnil a už ju aj kontaktovali, aby vec vyriešili "Podľa dostupných informácii od výrobcu sa podobný predmet v ich výrobe nenachádza, rozšírili sme teda vyšetrovanie už aj na dodávateľov základných surovín," napísala manažérka komunikácie TESCO STORES SR, a.s. Zuzana Lošáková


JEDLINKA/Pavol Sivák

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti