Čas sú peniaze. A preto ním v podnikaní šetrite všade, kde je to možné

Ilustračná snímka.
Zdroj: Shutterstock.com/PHOTOBUAY

Pri podnikaní často ide o čas. Kto dokáže rýchlejšie ponúknuť potenciálnemu zákazníkovi požadovaný tovar, či službu, prípadne kto sa dokáže rýchlejšie prispôsobiť trhu, ten má často veľkú výhodu v konkurenčnom boji.

Staňte sa konateľom vlastnej s.r.o. už za pár hodín

V podnikaní sa však naozaj dá množstvo vecí urýchliť. Dokonca aj samotný začiatok podnikania. Založenie vlastnej s.r.o. totižto trvá určitý čas. Počítať by ste mali minimálne s dvoma týždňami. Niekedy si však situácia vyžaduje, aby ste začali podnikať expresne rýchlo.

Práve pre takéto prípady existujú výhodné ready made s.r.o. Ide o spoločnosti, ktoré boli založené čisto s účelom ďalšieho predaja. Majú tak proces zakladania kompletný, avšak nikdy nevykonávali žiadnu činnosť a teda nemajú žiadne pohľadávky ani iné záväzky. Ako to urýchli začiatok vášho podnikania? Jednoducho tak, že konateľom spoločnosti sa stávate v okamihu podpisu potrebných dokumentov, čiže môžete začať podnikať prakticky za pár hodín.

S propagáciou podnikania je nutné začať čo najskôr

Čo by mala v dnešnej dobe mať každá firma? No predsa vlastný web. Veď ako inak by sa prezentovala? Samozrejme, stále majú svoj zmysel aj iné formy prezentácie, napríklad potlač rôznych reklamných predmetov odolnou sublimačnou tlačou, ale propagáciu v online priestore netreba ignorovať.

Výhodou je, že aj web stránku môžete mať expresne rýchlo. A nemyslíme teraz „šablónové“ weby, ktoré si vytvoríte svojpomocne a ktoré veľakrát nespĺňajú to, čo od webu očakávate. Aj webdizajnéri často ponúkajú expresnú tvorbu webu.

„Trik“ je v tom, že majú pripravené hotové weby, na ktoré stačí nahrať váš obsah bez toho, aby ste museli čakať na návrh a samotnú tvorbu web stránky od základu. Moderný dizajn, prívetivosť užívateľského rozhrania a samozrejme „konštrukcia“ webu s ohľadom na SEO, to všetko je samozrejmosťou aj pri takýchto predpripravených weboch.

Aj mnohé krízové situácie sa dajú vyriešiť expresne

A čo rôzne výnimočné udalosti, s ktorými je potrebné vysporiadať sa už počas podnikania? Dnes už napríklad nie je problém vybaviť si priestory pre okamžité skladovanie tovaru a dokonca aj nechať si vyrobiť tesnenie do 24 hodín.

Áno aj tesnenia na mieru môžete mať takto expresne. Samozrejme, za predpokladu optimálneho polotovaru na sklade výrobcu, ale aj tak je to úžasná záchrana v situáciach, keď vám pokazené tesnenie ohrozí včasné dodanie dôležitej zákazky.

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme PR článok

Dôležité udalosti