Najvyšší čas poobzerať sa po letných táboroch pre deti. Poradíme vám, ako pri kúpe ušetríte

Video televízie Markíza sa automaticky prehrá po krátkej reklame.

Aj desiatky eur ušetríte ak miesto pre svoje dieťa v tábore rezervujete ešte pred začiatkom sezóny.

Mnohí rodičia musia na leto myslieť už teraz. Ak nemajú ochotnú babku či strýka, ktorí deti postrážia, je najvyšší čas poobzerať sa po letných táboroch. Sú aj také, ktoré majú miesta obsadené aj mesiace vopred. Zisťovali sme ako na táboroch ušetriť.

V tom, čo v lete so synom, má Zuzana z Nitry jasno. „Tým, že pravidelne chodí syn do toho istého tábora, tak už to máme vyriešené aj rok dopredu, ale teda potvrdzujeme to tak v apríli najneskôr v máji,“ hovorí.
A zďaleka nie je jediná, kto tábor pre dieťa rieši už na jar. Ponuka je široká – od rôznych denných táborov cez pobytové s prespatím.

Aj desiatky eur ušetríte ak miesto pre svoje dieťa v tábore rezervujete ešte pred začiatkom sezóny. „Naša cestovná kancelária vyšla s ponukami na letné tábory už 1. decembra a vtedy boli tie zľavy najvyššie,“ potvrdzuje Pavol Bobošík z CK Slniečko.

Na tábory sa vraj hlásia päťročné deti aj osemnásťroční. Neraz aj súrodenci. Väčšina v takomto prípade ponúka takzvanú súrodeneckú zľavu. Zľavu môžete dostať aj za vernosť. No a aj tento rok môžete na úhradu tábora využiť rekreačný poukaz.

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Financie

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.