Svetoznáma pochutina predstavila na Slovensku bestseller

Svetoznáma pochutina predstavila na Slovensku bestseller

Slovensko si poriadne pochutí. Svetoznáma značka nachos totiž predstavila u nás bestseller, ktorý už dobyl svet.

Doritos. Svetoznáme nachos prichádza s príchuťami Sweet chilli, Nacho cheese a Hot corn. Výbornou správou je, že hit, ktorý obletel viac ako 60 krajín, neobišiel ani Slovensko. Sú totiž bežne dostupné vo veľkých potravinových reťazcoch.

Doritos sú zapamätateľné pre svoj trojuholníkový tvar, ale hlavne pre svoju intenzívnu príchuť a extrémnu chrumkavosť.

„Tortila čipsy sa skvele hodia k sledovaniu filmu, na párty s priateľmi alebo ako rýchla desiata na cestách. Veríme, že vďaka svojej unikátnej receptúre a vysokej kvalite si rýchlo nájdu rovnakú popularitu ako u zákazníkov po celom svete,“ hovorí Saša Radeta, Senior Brand Manager spoločnosti PepsiCo. 

Doritos s jeho novými príchuťami
Doritos s jeho novými príchuťami

Na Slovensku prebieha aj kampaň, ktorá okrem štandardných médií beží aj na veľkoplošnej obrazovke v Bratislave. Tá predstavuje nové Doritos príchute. 

​​​Až 60 krajín sveta

Názov značky Doritos pochádza zo španielskeho prekladu „malé smažené zlaté veci“. Tieto produkty sa začali predávať v USA v roku 1966, dnes sú dostupné vo viac ako 60 krajinách. Doritos sú kukuričné čipsy trojuholníkového tvaru, ktorý je vyobrazený taktiež v logu.

Doritos tak dopĺňa portfólio pochutín, ktoré Mattoni 1873, výhradný výrobca a distribútor značiek firmy PepsiCO v Českej republike, Rakúsku, Bulharsku, Maďarsku a na Slovensku, na našom trhu ponúka.

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Obchod

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.