Populárna minerálka po jedenástich rokoch mení svoj vizuál. V obchodoch bude s novým logom

Populárna minerálka po jedenástich rokoch mení svoj vizuál. V obchodoch bude s novým logom
Ilustračná snímka minerálnych vôd. Zdroj: Shutterstock.com/Aleksandar Malivuk

Na Slovensku potvrdila vedúce postavenie. Teraz táto značka minerálnej vody prichádza so zásadnou zmenou - po jedenástich rokoch oznámila kompletnú zmenu svojho vizuálu.

Aj na Slovensku populárna minerálna voda Magnesia mení identitu. Produkt spoločnosti Mattoni 1873 po jedenástich rokoch kompletne aktualizuje svoj vizuál.

Ako pre TVNOVINY.sk uviedla brand manažérka Magnesie Karolína Šimonová, do centra pozornosti sa dostáva symbol leva, ktorý je s Magnesiou spätý od počiatku značky.

Magnesia s novým logom. Zdroj: Mattoni 1873

​„Impulzom k celkovému redizajnu nášho loga bola potreba modernizácie a prispôsobenia súčasným trendom. Predchádzajúci dizajn už neodrážal dynamiku a inovatívne smerovanie našej značky,“ objasnila dôvody zmeny Šimonová.

„Sme presvedčení, že moderný dizajn potvrdzuje prémiovosť našej značky, okrem iného vďaka svojmu minimalizmu, použitiu metalických farieb a celkovému prevedeniu. Rovnako sme sa rozhodli pre výraznejšie odlíšenie podľa stupňa perlivosti,“ doplnila.

Prečítajte si tiež:

Upevnila si postavenie

Magnesia prichádza vo výraznejšom a modernom poňatí v okamihu, keď potvrdzuje svoje vedúce postavenie na trhu, s ročnou produkciou desiatok miliónov fliaš pre slovenský trh a svoje produkty exportuje do ďalších krajín.

Hoci sa zdražovanie potravín spomaľuje, čokoláda je výnimkou. Pozrite si reportáž magazínu Reflex:

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Exkluzívne

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.