Jedna z najznámejších sietí čerpacích staníc ohlásila veľkú premenu. Dotkne sa to aj Slovenska

Muž tankuje benzín na pumpe
Ilustračná snímka Zdroj: TVNOVINY.sk

Po 30 rokoch mení značku aj vizuál. Jedna z najznámejších čerpacích staníc prejde veľkou premenou. Všetko by sa to malo udiať do troch rokov, pričom sa to dotkne aj Slovenska.

OMV sa rozhodla pre zmenu identity. V najbližších troch rokoch totiž čerpacie stanice prejdú prerodom a to až v siedmich krajinách. Konkrétne na Slovensku, v Rakúsku, Rumunsku, Maďarsku, Bulharsku, Srbsku a v Českej republike.

„Naša nová identita značky a slogan „Forward for Good“ zdôrazňujú stratégiu našej spoločnosti, cestu transformácie a ukazujú náš postoj, orientovaný na budúcnosť,“ uviedla Miriam Fellingerová, Retail Manager, OMV Slovensko.

Nová identita OMV
Nová identita OMV Zdroj: OMV

​Ikonický symbol 

Základným prvkom dizajnu novej značky je ikonický symbol, ktorý predstavuje smerovanie OMV ako integrovaného podniku v oblasti chemikálií, palív a energie, ktorý je ukotvený v udržateľnosti a cirkulárnosti.

„Farby nového dizajnu značky jasne odkazujú na pôvod a históriu značky. Prispôsobenie základnej farebnej palety však nastavuje jasnejšie akcenty a ponúka odolnejší a moderný základ v digitálnej oblasti,“ dodala spoločnosť.

Pozrite si, ako vyzerá nakupovanie v prvej samoobslužnej predajni na Slovensku. 

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

K téme Auto-moto

Dôležité udalosti