Svetobežník a kanonier Tomáš Malec je v Senici spokojný. Čaká ho radostný okamih

Ilustračná snímka.
Zdroj: Reprofoto: tvnoviny.sk

Pre niektorých sa sezóna skončila úspešne, iní od nej čakali viac.

Sezóna 2020/2021 je úspešne za nami. Pre niektorých sa skončila úspešne, iní od nej čakali viac. Nech je ako chce, nikto to už nijako nezmení, a tak je načase pozerať sa dopredu. Vyspovedali sme viaceré opory svojich mužstiev, s ktorými sme sa porozprávali o nadchádzajúcom súťažnom ročníku.

Zakončovateľ Senice Tomáš Malec priznal, že s vedením klubu sa na tému budúcej spolupráce už zhováral. „Nejaké rokovania medzi mnou a Senicou už prebehli, určite si však k tomu ešte sadneme. Čakáme teraz druhú dcérku, preto nechcem niekam lietať. V Senici som spokojný, takže o tom budem rokovať,“ povedal 28-ročný útočník, ktorý už pôsobil vo viacerých krajinách Európy - v Nórsku, Rakúsku, Litve, Lotyšsku či Taliansku.

Nestáva sa často, aby hráč v jednej sezóne dosiahol slušných 11 gólov. Práve to sa podarilo ružomberskému kanonierovi Martinovi Regálimu. Vyvstáva tak otázka, či eviduje nejaký záujem spoza hraníc. „Momentálne nie, uvidíme, čo prinesie leto. Mám ešte rok platnú zmluvu v Ružomberku, takže uvidíme, čo sa stane v budúcnosti.“

Dlhodobo kvalitné výkony vo Fortuna lige podáva stopér Dominik Kružliak, kapitán Dunajskej Stredy. Pred rokom sa v súvislosti s ním hovorilo o záujme z popredných európskych líg, skloňovali sa najmä anglický Everton a taliansky celok Atalanta.

On sám však priznal, že to bolo viacmenej inak. „Skôr to nafúkli médiá, momentálne záujem z týchto strán neevidujem. Som hráčom Dunajskej Stredy, takže necháme sa prekvapiť, čo sa stane,“ uzavrel.


SENICA/tvnoviny.sk

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte všetky zápasy Niké ligy na Voyo

K téme Fortuna liga

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.