V čom vidí tajomstvo úspešnej série Žiliny Stano Angelovič? Aj to prezradil v magazíne Góóól!

Futbalový magazín Góóól!
Zdroj: TV Dajto

V ďalšej časti Magazínu Góóól! privitál moderátor Slavo Jurko v štúdiu Stana Angeloviča.

Fortunaligová sezóna pokračuje v rýchlom slede. V doteraz odohraných zápasoch opäť nebola núdza o zaujímavé momenty. Program kola otvorilo piatkové stretnutie medzi Zlatými Moravcami a Senicou, v ktorom sa Vion dočkal premiérového gólu v sezóne. Strelcom bol Tomáš Ďubek, ktorý je na druhom mieste v počte odohraných zápasov vo Fortuna lige. Viac štartov má už len ikona Žiliny Viktor Pečovský.

Stretnutie medzi Michalovcami a Trenčínom bolo poznačené kurióznymi gólmi. Zemplínčanom sa napokon nepodarilo nadviazať na domáce víťazstvo z prvého kola proti Dunajskej Strede.

Najplodnejšie na góly bolo stretnutie medzi Žilinou a Pohroním, v ktorom domáci počas celého zápasu dominovali a pripísali si plný počet bodov po výhre 3:1. "Šošoni" už nastúpili bez Jána Bernáta, ktorý počas týždňa prestúpil. Jeho miesta sa však dokonale zhostil Vahan Bičachčjan, ktorý zaznamenal dva góly. Žilina je tak naďalej bez straty bodu.

Dunajská Streda pokračuje v nepresvedčivých výkonoch. Tentoraz tím zo Žitného ostrova, nestačil na Sereď. Frustráciu ukázal Balič, ktorý nezmyselne kopol protihráča po prerušení hry.

Najzaujímavejšie momenty kola bližšie rozobral moderátor Slávo Jurko s expertom Stanom Angelovičom v našom magazíne GÓÓÓL. Jeho celú verziu nájdete na VOYO.

Sledujte nový magazín Góóól! vždy v pondelok od 18.00 h na VOYO a o polnoci na Dajto! Góóól! To je radosť z hry, ale aj nový futbalový magazín, ktorý vás prevedie každým kolom futbalovej Fortuna ligy. Zostrihy zápasov, bezprostredné reakcie, rebríčky a analýzy, rozhodujúce momenty a najkrajšie góly.

TV Markíza

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte všetky zápasy Fortuna ligy na VOYO

K téme Fortuna liga

Dôležité udalosti