Talkshow v polčase: Tomáš Medveď vybral najzaujímavejší zápas 4. kola Fortuna ligy

Hosťom Mariána Tomčáka v talkshow V polčase bol Tomáš Medveď.
Zdroj: TV Markíza

Jednou z tém bol aj prestup Lionela Messiho do PSG.

Hosťom moderátora Mariána Tomčáka v relácii V polčase bol náš futbalový expert Tomáš Medveď. Ako už je zvykom, úvod relácie patril vrcholiacemu prestupovému obdobiu. Najviac špekulácií sa objavuje v súvislosti s úradujúcim majstrom ŠK Slovan Bratislava, ktorý má v súčasnosti úzky káder a tréner Vladimír Weiss sa netají tým, že by sa mu zišli nejaké posily.

Okrem toho sa objavili informácie, že ofenzívny klenot bratislavského tímu David Strelec má ponuky zo zahraničia rovnako ako aj ďalší dôležitý hráč - rýchlonohý krídeľník Rafael Ratao.

V polčase - vždy vo štvrtok o 18.00 h na VOYO a na TVnoviny.sk a o polnoci na Dajto.

Marián Tomčák s Tomášom Medveďom rozobrali aj aktuálnu prestupovú bombu, ktorou nepochybne je prestup Lionela Messiho do PSG.

V rámci najvyššej súťaže Fortuna ligy sme sa bližšie pozreli na AS Trenčín, ktorý má za sebou úspešný vstup do sezóny a po 3 kolách má na konte šesť bodov, pričom prehral iba na Slovane. Náš expert označil za najzaujímavejší zápas nadchádzajúceho 4. kola Fortuna ligy konfrontáciu Senice s trápiacou sa Dunajskou Stredou. Výkony klubu zo Žitného ostrova zároveň označil za najväčšie negatívne prekvapenie doterajšieho priebehu súťaže.

Najnovší diel talkshow V polčase si môžete pozrieť v priloženom videu.


BRATISLAVA/TV Markíza

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte všetky zápasy Fortuna ligy na VOYO

K téme Fortuna liga

Dôležité udalosti