Predstavenie Škrtela v Spartaku či ďalší konflikt v šatni Slovana. Aj to boli témy magazínu Góóól!

Futbalový magazín Góóól!
Zdroj: TV Dajto

Hosťom Mariána Tomčáka v Magazíne Góóól bol Martin Mikulič.

Fortunaligová sezóna cez víkend pokračovala kompletným štvrtým kolom. Veľkou témou tohto víkendu bolo predstavenie Martina Škrtela ako novej posily Spartaka Trnava. Okrem zvučného mena potešil fanúšikov Spartaka aj výsledok zápasu.

Výsledok zápasu medzi Liptovským Mikulášom a Žilinou sa dá označiť za najväčšie prekvapenie kola. V magazíne Góóól sa náš expert vyjadril aj k dlhému skúmaniu offsidovej situácie systémom VAR.

Útočník Slovana Rattao v klube zrejme definitívne skončil. Tréner Weiss sa k tejto udalosti vyjadril na pozápasovej tlačovej konferencii len stručne.

Dunajskej Strede sa opäť nepodarilo zvíťaziť a v zápase so Senicou museli zachňovať bod v poslednej minúte nadstavenia.

Spomenuté situácie, ale množstvo ďalších zaujímavostí rozobral moderátor Marián Tomčák v ďalšej časti magazínu Góóól, spoločne s expertom Martinom Mikuličom.

Najzaujímavejšie momenty kola bližšie rozobral moderátor Marián Tomčák s expertom Martinom Mikuličom v našom magazíne GÓÓÓL. Jeho celú verziu nájdete na VOYO.

Sledujte nový magazín Góóól! vždy v pondelok od 18.00 h na VOYO a o polnoci na Dajto! Góóól! To je radosť z hry, ale aj nový futbalový magazín, ktorý vás prevedie každým kolom futbalovej Fortuna ligy. Zostrihy zápasov, bezprostredné reakcie, rebríčky a analýzy, rozhodujúce momenty a najkrajšie góly.

TV MARKÍZA

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte všetky zápasy Niké ligy na Voyo

K téme Fortuna liga

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.