Prečo je Žofčák pre Michalovce nenahraditeľný? Aj to bola jedna z tém Magazínu Góóól!

Futbalový magazín Góóól!
Zdroj: TV Dajto

Hosťom Miroslava Špačeka v Magazíne Góóól bol Ladislav Molnár.

Fortuna liga mala cez víkend na programe piate kolo. Na futbalových štadiónoch sa odohralo niekoľko zaujímavých momentov. Kuriozita nastala v zápase medzi Dunajskou Stredou a Trenčínom, keď hostia mali v závere zápasu v bráne obrancu.

Kolo odštartovalo v piatok večer zápasom medzi Zlatými Moravcami a Pohroním, v ktorom sa domáci pokúsili dosiahnuť prvé víťazstvo. Jediný gól stretnutia zaznamenal exportnou strelou Marián Chobot. Rakúsky útočník domácich zahodil nemožné.

Michalovce privítali na domácom trávniku Liptovský Mikuláš. V tomto zápase dostal v drese Michaloviec priestor len 16-ročný talent.

V zápase medzi Ružomberkom a Trnavou sa zrodila bezgólová remíza, avšak stretnutie nemalo núdzu o zaujímavé momenty. Diskutovanou témou bola najmä neodpískaná penalta v nadstavenom čase.

Žilina si v zápase proti Senici napravila chuť po vypadnutí z Európskej konferenčnej ligy. Výstavný gól zaznamenal Sluka. Ladislav Molnár porovnal výkony Žiliny na domácej a na medzinárodnej scéne.

V poslednom zápase kola taktiež nebola núdza o zaujímavé momenty. Dunajskej Strede sa opäť nepodarilo bodovať naplno a v súboji s Trenčínom sa zrodila len remíza 1:1. Záver zápasu však bol hektický, keďže trenčiansky brankár Kukučka dostal červenú kartu a v posledných sekundách tak musel isť do brány obranca Madu.

Všetko spomenuté, ale aj ďalšie zaujímavé momenty rozobral moderátor Miroslav Špaček s expertom Ladislavom Molnárom v magazíne Góóól!

Najzaujímavejšie momenty kola bližšie rozobral moderátor Marián Tomčák s expertom Martinom Mikuličom v našom magazíne GÓÓÓL. Jeho celú verziu nájdete na VOYO.Sledujte nový magazín Góóól! vždy v pondelok od 18.00 h na VOYO a o polnoci na Dajto! Góóól! To je radosť z hry, ale aj nový futbalový magazín, ktorý vás prevedie každým kolom futbalovej Fortuna ligy. Zostrihy zápasov, bezprostredné reakcie, rebríčky a analýzy, rozhodujúce momenty a najkrajšie góly.
TV MARKÍZA

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte všetky zápasy Fortuna ligy na VOYO

K téme Fortuna liga

Dôležité udalosti