Ozdobou programu 6. kola Fortuna ligy je zápas mesiaca Trnava vs Žilina

Na snímke vpravo hráč Trnavy Bamidele Yusuf a hráč Žiliny Matúš Rusnák.
Zdroj: TASR

Priamy prenos zápasu mesiaca prinesie TV Dajto v nedeľu od 19.30.

Najvyššia futbalová súťaž Fortuna liga cez víkend pokračuje kompletným 6. kolom. V piatok o 20.00 hod ho otvorí zápas susedov zo spodne polovice tabuľky FK Pohronie - DAC Dunajská Streda.

Obidva kluby spája, že z prvých piatich zápasov zaznamenali iba jednu výhru. Najmä od Dunajskej Stredy sa čakalo viac, no absencia tvorcu hry Zsolta Kalmár je citelnejšia, ako si spočiatku bol DAC ochotný pripustiť.

Najväčšiu porciu zápasov ponúkne sobotňajší program Fortuna ligy. Úvodný výkop od 18.00 hod majú hneď tri zápasy 6. kola. Nováčik a momentálne posledný klub tabuľky Liptovský Mikuláš na domácom ihrisku v Poprade privíta Senicu, ktorá utrpela prvú prehru v sezóne až v 5. kole proti Žiline.

Ružomberok, ktorý je rovnako ako Slovan ešte neprehral, preveria Michalovce a Trenčín, v ktorého kádri žiari útočník Jakub Kadák, doma po dvoch remízach vyzve Sereď.  

Zápas kola, ktorý je zároveň aj zápas mesiaca, je na programe v nedeľu od 20.00 hod. Trnava, ktorej momentálne patrí 2. priečka, doma privíta lídra ligy zo ŽIliny.

Zdroj: TV Markíza

Zápas mesiaca Trnava - Žilina môžete sledovať v nedeľu od 19:30 na Dajto. Zostávajúce zápasy bude vždy prinášať streamovacia služba VOYO pre svojich predplatiteľov. Fanúšikovia futbalu sa môžu tešiť aj na sprievodné štúdiá so zaujímavými hosťami, futbalový magazín plný najatraktívnejších momentov, ako aj na exkluzívnu talkšou.

Sledujte nový magazín Góóól! - vždy v pondelok o 18.00 na VOYO a o polnoci na Dajto! Góóól! To je radosť z hry, ale aj nový futbalový magazín, ktorý vás prevedie každým kolom futbalovej Fortuna ligy. Zostrihy zápasov, bezprostredné reakcie, rebríčky a analýzy, rozhodujúce momenty a najkrajšie góly.

BRATISLAVA/TV Markíza

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte všetky zápasy Fortuna ligy na VOYO

K téme Fortuna liga

Dôležité udalosti