Spoznali sme prvého držiteľa ocenenia VOYO Hráč mesiaca. Pozrite si, kto najviac zaujal expertov

Nominovaní k prvému oceneniu VOYO Hráč mesiaca.
Zdroj: Reprofoto: tvnoviny.sk

Anketa sa spúšťa vždy po poslednom kole v danom mesiaci, pričom porotcovia majú čas na hlasovanie do najbližšieho štvrtka.

Najvyššia slovenská futbalová súťaž Fortuna liga má za sebou už šesť kôl. Pri tejto príležitosti sme sa rozhodli oznámiť prvého laureáta ocenenia VOYO Hráč mesiaca.

Anketa sa spúšťa vždy po poslednom kole v danom mesiaci, pričom porotcovia majú čas na hlasovanie do najbližšieho štvrtka. Meno víťaza sa dozviete v pondelkovom magazíne Góóól.

Sledujte magazín Góóól! vždy v pondelok od 18.00 h na VOYO a o polnoci na Dajto! Góóól! To je radosť z hry, ale aj nový futbalový magazín, ktorý vás prevedie každým kolom futbalovej Fortuna ligy. Zostrihy zápasov, bezprostredné reakcie, rebríčky a analýzy, rozhodujúce momenty a najkrajšie góly.

Piatich nominantov vyberá športová redakcia Televízie Markíza, pričom body (jeden, tri alebo päť) udeľujú prezident Únie ligových klubov (ÚLK) Ivan Kozák, reprezentačný kouč Štefan Tarkovič, experti Martin Mikulič, Marek Sapara a Ladislav Molnár, ako aj zástupcovia TV Markíza Andrej Zvolenský a Slávo Jurko.

Tí bodmi hodnotili nasledujúcu päticu: Dominik Takáč (Spartak Trnava), kapitán AS Trenčín Jakub Kadák, Matúš Rusnák z MŠK Žilina, krídelník bratislavského Slovana Vladimír Weiss mladší a ikona michalovského Zemplína Igor Žofčák.

To, kto sa stal prvým víťazom ankety VOYO Hráč mesiaca, sa dozviete v nasledujúcom videu:


BRATISLAVA/tvnoviny.sk

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte všetky zápasy Fortuna ligy na VOYO

K téme Fortuna liga

Dôležité udalosti