Talkshow V polčase: Rezonuje debut Martina Škrteľa a nabitý program Slovana Bratislava

Talk Show V polčase.
Zdroj: BRATISLAVA/TV Markíza

Moderátor Miroslav Špaček s expertom Martinom Mikuličom rozobrali najväčšie ťaháky ôsmeho kola Fortuna ligy.

Počas týždňa pokračovali zápasy Slovnaft cupu, čomu sa v úvode relácie venovali aj moderátor Miroslav Špaček a expertom Martinom Mikuličom. Zástupcovia najvyššej slovenskej futbalovej súťaže nezaváhali a pripísali si povinné víťazstvá. Fanúšikovia majú práve vďaka poháru možnosť na vlastné oči vidieť Fortunaligové mužstvá, a tak je tento formát veľmi obľúbený.

Hlavnou témou relácie "V polčase" bol návrat Martina Škrtela na slovvenské trávniky. Náš expert Martin Mikulič vyzval fanúšikov, aby nezmeškali túto veľkú udalosť. Návrat stopéra Škrtelových kvalítbude prínosom pre mladých hráčov v celej lige.

V polčase - vždy vo štvrtok o 18.00 h na VOYO a na TVnoviny.sk a o polnoci na Dajto.

Ťahákom kola je okrem návratu Škrtela aj nedeľný zápas medzi Slovanom a Žilinou, v ktorom sa stretávajú dva ofenzívne tímy, čo v relácii potvrdil aj Martin Mikulič, ktorý v tomto zápase očakáva útočné poňatie hry z oboch strán.

Zaujímavé bude sledovať aj to, v akej zostave Slovan nastúpi do tohto ligového stretnutia, pretože "Belasých" čaká nabitý program. Káder by však mal byť už dostatočne široký a podľa slov Martina Mikuliča je aktuálna tím Slovana kvalitnejší ako v úvode ligovej sezóny.

V závere relácie sa dvojica v krátkosti venovala aj vzájomným konfrontáciám tabuľkových susedov zo spodnej polovie tabuľky. Ružomberok sa dá označiť ako "remízový kráľ", aj keď stále neprehral výhry Ružoberčanom chýbajú aj v bodovom vyznení.

Najnovšie vydanie relácie V polčase nájdete tu:


BRARTISLAVA/tvnoviny.sk

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte všetky zápasy Fortuna ligy na VOYO

K téme Fortuna liga

Dôležité udalosti