Pozvánka na 9. kolo FL: Na programe sú dva súboje tabuľkových susedov aj šláger DAC - Trnava

Na snímke vpravo hráč Trnavy Bamidele Yusuf a hráč DAC András Schafer.
Zdroj: TASR

Zápas týždňa si môžete pozrieť na TV Dajto, zvyšné stretnutia prinesie videoplatforma VOYO.

Najvyššia futbalová súťaž Fortuna liga počas víkendu pokračuje kompletným 9. kolom. Zápasy sú rozvrhnuté do troch hracích dní, pričom program kola odštartuje v piatok zápasom FK Pohronie - AS Trenčín s úvodným výkopom o 17.00 hod.

Trápenie Pohronia, ktoré v doterajšom priebehu súťaže vyhralo iba raz, vyvrcholilo v poslednom zápase proti nováčikovi z Liptovského Mikuláša (5:1). Trenčínu, ktorý po zaváhaní v úvodnom kole ťahá sedemzápasovú šnúru bez prehry, momentálne patrí v tabuľke 4. priečka a bude v tomto stretnutí jasným favoritom.

V sobotu večer sú na programe hneď štyri zápasy, všetky so začiatkom o 18.00 hod. Žilina, momentálne 3. tím tabuľky, doma privíta Ružomberok nabudený výhrou v stredajšej dohrávke 3. kola proti úradujúcemu majstrovi.

Diváci sa môžu tešiť aj na súboj tabuľkových susedov Zlaté Moravce - Litovský Mikuláš. Vo väčšej pohode sú momentálne Liptáci, ktorí v poslednom kole nečakane hladko zdolali Pohronie no zápas nemá jasného favorita.

V ďalšom zápase domáca Senica vyzve obhajcu titulu Slovan Bratislava, ktorý však momentálne prežíva hernú krízu a bude zaujímavé sledovať, ako na neúspešnú sériu zareaguje čo sa týka zmien v zostave tréner Vladimír Weiss.

V ďalšej konfrontácii tabuľkových susedov proti sebe v Trnave nastúpia domáca Sereď (9. priečka) a Michalovce (8. priečka). Program 9. kola v nedeľu uzatvorí zápas týždňa Dunajská Streda - Spartak Trnava.

Zdroj: TV Markíza

Zápas kola Dunajská Streda - Trnava môžete sledovať v nedeľu od 17.00 na Dajto. Zostávajúce zápasy bude vždy prinášať streamovacia služba VOYO pre svojich predplatiteľov. Fanúšikovia futbalu sa môžu tešiť aj na sprievodné štúdiá so zaujímavými hosťami.


Sledujte nový magazín Góóól! - vždy v pondelok o 18.00 na VOYO a o polnoci na Dajto!

Góóól! To je radosť z hry, ale aj nový futbalový magazín, ktorý vás prevedie každým kolom futbalovej Fortuna ligy. Zostrihy zápasov, bezprostredné reakcie, rebríčky a analýzy, rozhodujúce momenty a najkrajšie góly.

BRATISLAVA/TVNOVINY

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte všetky zápasy Fortuna ligy na VOYO

K téme Fortuna liga

Dôležité udalosti