Hráčom mesiaca Fortuna ligy sa stal Erik Jendrišek. Pozrite si ďalšie vydanie magazínu Góóól

Futbalový magazín Góóól!
Zdroj: TV Dajto

Najzaujímavejšie momenty uplynulého kola rozobral moderátor Slavo Jurko s expertom Martinom Mikuličom.

Fortuna liga cez víkend pokračovala desiatym kolom, v ktorom sa odohrala premiérová ligová bitka o Liptov, ale aj súboj prvého s posledným.

Dunajská Streda si napravila chuť po nevydarených výsledkoch a poradila si s trápiacim sa Vionom.

Ružomberok v derby potvrdil úlohu favorita a výbornú formu. Liptovskému Mikulášu pripravil "Mikulášsku nádielku" s dvojmesačným predstihom. Zdá sa, že tréner Ružomberka našiel spôsob ako vyhrávať, keďže na začiatku sezóny bol Ružomberok "remízovým kráľom".

Prekvapujúci výsledok sa zrodil v zápase medzi Michalovcami a Žilinou. Ústrednou postavou duelu bol skúsený Igor Žofčák. K jeho dôležitosti pre mužstvo sa vyjadril aj náš expert Martin Mikulič.

Slovan si jednoznačne poradil s Pohroním. Tento výsledok znamenal ďalšie výrazné zmeny v štruktúrach posledného celku súťaže. Štefan Zaťko definitívne skončil na pozícii hlavného trénera.

Zápas medzi Sereďou a Senicou bol vyrovnaný až do posledných sekúnd. Okrem bodov Senica v zápase stratila aj kľúčového hráča.

V šlágri kola sa v početných súbojoch stretli aj dvaja bývalí spoluhráči z reprezentácie Erik Jendrišek a Martin Škrtel. Spokojnejší nakoniec mohol byť stopér Trnavy. Náš futbalový expert však od tohto zápasu očakával ofenzívnejšie predstavenie.

Erik Jendrišek sa môže potešiť aspoň z víťazstva v hlasovaní Voyo Hráč Mesiaca. V Trenčíne sa skúsený útočník udomácnil v základnej zostave a za dôveru sa trénerovi odpláca najlepším možným spôsobom.

Celý magazín Góóól nájdete už teraz na VOYO a sledovať ho môžete aj každý pondelok o 18.00 h na stanici DAJTO.BRATISLAVA/tvnoviny.sk

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte všetky zápasy Fortuna ligy na VOYO

K téme Fortuna liga

Dôležité udalosti