VIDEO: Ako dopadol muž v bezvedomí, po ktorom skákali? Tu je stanovisko záchranárov

Po incidente museli fanúšika vyšetriť.
Zdroj: TVNOVINY.sk

Po výtržnostiach na trávniku zostal bezvládne ležať na zemi.

Toto stretnutie malo byť oslavou futbalu, no zmenilo sa na nočnú moru. Derby medzi Slovanom a Trnavou museli v nedeľu prerušiť. Dôvodom boli výtržnosti fanúšikov, ktorí sa dostali priamo na trávnik domáceho Spartaka. Stačilo iba pár minút a so zraneniami skončilo niekoľko ľudí.

Skupina fanúšikov sa na ihrisku medzi sebou bila, hádzala po sebe svetlice a s kuklami na hlave vzdorovala polícii. Medzi výtržníkmi bol aj jeden z fanúšikov hosťujúceho tímu, ktorý zostal po kopancoch do tela, no najmä do hlavy, bezvládne ležať na trávniku. Ani to útočníkov neuspokojilo. Tí do neho ešte niekoľkokrát kopli a poskákali po ňom.

Aj keď zábery vyzerajú dramaticky, jeho stav, rovnako ako ďalších zranených, si podľa našich informácií nevyžiadal hospitalizáciu.

Upozorňujeme, že zábery nie sú vhodné pre citlivé povahy.

Hovorkyňa Operačného strediska záchrannej zdravotnej služby Alena Krčová uviedla, že do nemocnice previezli celkom štyroch ľudí. „Jednu osobu so zranením nohy a troch ľudí ošetrili so zranením hlavy,“ spresnila. Po vyšetrení všetkých prepustili domov.

Polícia nazvala toto stretnutie hanbou namiesto sviatku. V súvislosti s roztržkami na štadióne už začala trestné stíhanie pre výtržníctvo. Sú z neho podozrivé všetky osoby, ktoré neoprávnene vošli na hracie pole a aj tí, ktorí narušili verejný poriadok.


TRNAVA/tvnoviny.sk, TV Markíza

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte všetky zápasy Fortuna ligy na VOYO

K téme Fortuna liga

Dôležité udalosti