V polčase: S koučom Tarkovičom sme rozobrali najlepšie aj najhoršie zápasy pod jeho vedením

Hosťom moderátora Sláva Jurka v Talkshow V polčase bol kouč futbalovej reprezentácie Štefan Tarkovič.
Zdroj: TV Markíza

Tarkovič priznal, že úvod kvalifikácie na MS sme nezvládli, no šanca žila a miestenku sme si ešte mohli vybojovať v zápasoch s priamymi konkurentmi.

Futbalová reprezentácia už má po sezóne a prišiel čas bilancovať. Hosťom moderátora Sláva Jurka v Talkshow V Polčase bol reprezentačný tréner Štefan Tarkovič.

Pri reprezentačnom tíme pôsobí ako hlavný tréner takmer na deň presne rok, no už stihol zaknihovať rekord. Žiaden z jeho predchodcov neodkoučoval počas jedného roka toľko stretnutí ako on. Slováci odohrali až 18 zápasov, pričom vrcholom bolo EURO, ktoré sa pre pandémiu hralo netradične počas kvalifikácie na MS v Katare.

Naša športová redakcia vybrala 3 najlepšie zápasy a rovnaký počet najhorších zápasov reprezentácie pod vedením Tarkoviča. Do prvej kategórie patria barážové víťazstvo so Severným Írskom, víťazný otvárací zápas ME proti Poľsku a remíza na pôde Chorvátska v rámci neúspešnej kvalifikácie na MS v Katare.

Talkshow V polčase - vždy vo štvrtok o 18.00 h na VOYO a na TVnoviny.sk a o polnoci na Dajto.

Napriek postupu na EURO prevláda po uplynulom ročníku sklamanie. Herná kríza vyvrcholila najmä v úvode kvalifikácie na MS, keď Slováci pri remíze nedokázali streliť na Cypre ani jeden gól a následne v Trnave šokujúco remizovali s Maltou 2:2. Mimoriadne nevydarený bol aj posledný zápas skupiny na ME, keď náš tím dostal poriadnu nakladačku od neskorších semifinalistov zo Španielska. Okrem hanebného výsledku sa veľká kritika zniesla aj na predvedenú hru.

Tarkovič priznal, že úvod kvalifikácie na MS sme nezvládli, no šanca žila a miestenku sme si ešte mohli vybojovať v zápasoch s priamymi konkurentmi.

Celú talkshow V polčase si môžete pozrieť v priloženom videu

 

BRATISLAVA/tvnoviny,sk

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte všetky zápasy Fortuna ligy na VOYO

K téme Fortuna liga

Dôležité udalosti