Magazín Góóól: Prerušený zápas v Senici, Trnava doma padla po roku, ViOn vstáva z popola

Futbalový magazín Góóól!
Zdroj: TV Dajto

Hosťom moderátora Andreja Zvolenského bol náš futbalový expert Robo Vittek.

Zápas v Senici sa ešte len bude dohrávať, pretože ho po prvom polčase museli prerušiť pre husté sneženie. Spartak Trnava doma padol takmer po roku, hradby v Malom Ríme dobyl Ružomberok. No a ViOn pomaličky vstáva z popola, z posledných troch zápasov má 7 bodov. Aj to boli témy najnovšieho dielu magazínu Góóól s moderátorom Andrejom Zvolenským a našim futbalovým expertom Robom Vittekom.

Za moment kola sme zvolili už spomínaný nedohratý zápas v Senici, ktorého druhý polčas je na programe v utorok o 15.00 hod. V súvislosti so Senicou sme rozobrali aj jej finančné problémy, ktoré už zrejme majú aj prvú „obeť“. Útočník Elvis Mashike je už údajne na odchode a rokuje so Žilinou.

V magazíne sme sa venovali aj zápasu kola - súboju druhej Trnavy s tretím Ružomberkom, ktorý sa skončil jednoznačným výsledkom v prospech hostí. Trnava oslabená zraneniami celý zápas ťahala za kratší koniec a donedávna vychvalovaná obrana Spartaku robila hrubé chyby. Mužom zápasu sa stal Martin Regáli, ktorý bol pri všetkom dôležitom a dve trnavské chyby potrestal gólmi po rýchlych kontrách.

Celý magazín Góóól nájdete už teraz na VOYO a sledovať ho môžete aj každý pondelok o 18.00 h na stanici DAJTO.


BRATISLAVA/TV Markíza

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte všetky zápasy Fortuna ligy na VOYO

K téme Fortuna liga

Dôležité udalosti