Čaká nás dohrávka 16. kola Fortuna ligy. Podarí sa Žiline otočiť skóre?

Husté sneženie počas zápasu Senice so Žilinou.
Zdroj: TASR

Počas polčasovej prestávky ihrisko úplne zasnežilo.

Stretnutie 16. kola futbalovej Fortuna ligy medzi FK Senica a MŠK Žilina dohrajú v utorok (30. 11.) so začiatkom o 15.00 hod.

Piatkový (26. 11.) zápas na Záhorí nedohrali pre nespôsobilý terén. Hlavný rozhodca Michal Smolák duel predčasne ukončil už po prvom polčase za stavu 1:1.

Domáci viedli od 16. minúty zásluhou Egy Maulanu Vikriho, „šošoni“ vyrovnali v 33. minúte, keď loptu tečoval do vlastnej siete Gabriel Halabrín.

Počas polčasovej prestávky ihrisko úplne zasnežilo a hráči po nej už ani nevyšli na hraciu plochu. Rozhodca sa vzhľadom na stav ihriska rozhodol zápas predčasne ukončiť. 

„Podľa čl. 70 Súťažného poriadku a podľa čl. 16 písmeno ‚f‘ Rozpisu súťaže riadenej ÚLK nasleduje v takomto prípade dohrávanie nedohratej časti stretnutia. To znamená, že v utorok o 15.00 sa bude dohrávať druhý polčas zápasu 16. kola našej ligy Senica - Žilina. Na novom termíne sa dohodli oba kluby,“ povedal pre web fortunaliga.sk výkonný riaditeľ Únie ligových klubov (ÚLK) Michal Mertinyák.

Dohrávku 16. kola Senica - Žilina môžete sledovať v utorok 30. novembra od 14.55 na VOYO alebo DAJTO. Ostatné zápasy bude vždy prinášať streamovacia služba VOYO pre svojich predplatiteľov. Fanúšikovia futbalu sa môžu tešiť aj na sprievodné štúdiá so zaujímavými hosťami.

SENICA/tvnoviny.sk

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte všetky zápasy Niké ligy na Voyo

K téme Fortuna liga

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.