Kto dal najkrajší gól v mesiaci november? Pozrite si nominácie a hlasujte

Gól mesiaca - November
Gól mesiaca - November Zdroj: Fortuna liga

Anketa Gól mesiaca sa končí v nedeľu 7. decembra 2021 o 23.59 hod.

Kto dal najkrajší gól na našich ligových trávnikoch v mesiaci november? Vyber si z pätice finalistov a hlasuj za svojho favorita. Vyhrať môžeš atraktívne ceny od Fortuny.

O najkrajšom góle, ktorý padol na našich ligových trávnikoch rozhodnete vy, fanúšikovia. Anketa Gól mesiaca november je dostupná na webstránke TV Markíza. Opäť je v hre pätica finalistov a opäť len vy môžete rozhodnúť o tom, kto sa stane víťazom ankety.

Vyberte si ten najkrajší gól a hlasujte zaň. Autor najkrajšieho gólu si odnesie exkluzívnu ručne vyrobenú trofej Gól mesiaca Fortuna ligy a kopačky adidas od partnera R-Gol.com.

Generálnym partnerom ankety je spoločnosť Fortuna, ktorá odmeňuje aj hlasujúcich, získať tak môžete 100-eurový kredit aj dres svojho obľúbeného fortunaligového klubu.

Päť nominantov na Gól mesiaca november 2021:

  1. Karol Mondek – FC Vion Zlaté Moravce
  2. Martin Regáli – MFK Ružomberok
  3. Andrej Kadlec – ŠKF Sereď
  4. Vahan Bichakhchyan – MŠK Žilina
  5. Egy Maulana Vikri – FK Senica

Vyberte svojím hlasom najkrajší Gól mesiaca a zapojte sa do súťaže, v ktorej máte možnosť získať kredit v hodnote 100-eur od stávkovej spoločnosti Fortuna a k tomu aj dres svojho obľúbeného klubu. Vyžrebujeme celkovo troch výhercov. Anketa Gól mesiaca sa končí v nedeľu 7. decembra 2021 o 23.59 hod. Partnermi ankety sú FORTUNA a R-Gol.com. Mediálnymi partnermi TV Markíza, resp. VOYO.


BRATISLAVA/tvnoviny.sk

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte všetky zápasy Fortuna ligy na VOYO

K téme Fortuna liga

Dôležité udalosti