Talkshow V polčase: O vzdelávanie trénerov nie je na Slovensku veľký záujem

Hosť Peter Németh (vpravo) s moderátorom Slavom Jurkom.
Zdroj: Reprofoto: tvnoviny.sk

Pozornosť bola venovaná aj hráčškej a trénerskej kariére Petra Németha.

Hosťom moderátora Slava Jurka v Talkshow V polčase bol futbalový expert a tréner Peter Németh. V úvode relácie spolu rozoberali najpamätnejšie momenty z hráčkej aj trénerskej kariéry Petra Németha a dotkli sa aj témy udeľovania Zlatej lopty, ktorú opäť získal Lionel Messi, avšak veľa odborníkov očakávalo víťazstvo Roberta Lewandowského.

Trénerské skúsenosti má náš dnešný hosť z Nemecka, kde začínal s trénerským remeslom hneď po ukončení hráčskej kariéry. Na lavičke Arminii Bielefeld sa mu podarilo postúpiť do nemeckej Bundesligy. Porozprával aj o nezabudnuteľných spomienkach na tento úspech.

Talkshow V polčase - vždy vo štvrtok o 18.00 h na VOYO a na TVnoviny.sk a o polnoci na Dajto.

Peter Németh prešiel celým trénerským vzdelávacím systémom v Nemecku, a tak vedel porovnať prácu s trénermi v Nemecku a na Slovensku. Pripomenul, že na Slovensku nie je veľký záujem o vzdelávanie sa v oblasti trénerstva.

Krátka pozornosť bola venovaná aj večernému zápasu Slovana Bratislava v Európskej konferenčnej lige na trávniku FC Kodaň či slovenskej reprezentácii.

Záver už tradične patril nasledujúcemu kolu Fortuna ligy, ktoré ponúka aj šláger medzi Slovanom Bratislava a Dunajskou Stredou.

Celú talkshow V polčase si môžete pozrieť v priloženom videu.BRATISLAVA/tvnoviny.sk

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte všetky zápasy Fortuna ligy na VOYO

K téme Fortuna liga

Dôležité udalosti