Cabral po dohode s materským klubom ukončil hosťovanie v Trnave a zamieril do SAE

Na snímke vpravo hráč Trnavy Saymon Cabral a hráč Ružomberka Timotej Múdry.
Zdroj: TASR

Cabral prišiel na Slovensko v lete 2019 a postupne sa prepracoval do základnej zostavy. Za Spartak odohral dokopy 63 zápasov, v ktorých strelil 13 gólov.

Brazílsky futbalista Saymon Cabral odchádza z fortunaligového Spartaka Trnava. V klube bol na hosťovaní z brazílskeho FC Avai a účastníkovi najvyššej slovenskej súťaže sa nepodarilo získať ho natrvalo. Dvadsaťročný krídelník má namierené do FC Khorfakkan v Spojených arabských emirátoch.

„Saymonovi sa u nás v lete končilo hosťovanie. Vedel, že oňho máme záujem a zotrvaniu sa nebránil. Jeho materský klub však podľa zmluvy mohol so súhlasom hráča hosťovanie predčasne ukončiť,“ vysvetlil pre klubový web prezident Spartaka Peter Macho.

Cabral prišiel na Slovensko v lete 2019 a začínal v trnavskom doraste. Postupne sa prepracoval do základnej zostavy a za tím odohral dokopy 63 zápasov, v ktorých strelil 13 gólov. Zverencom trénera Michala Gašparíka patrí po jesennej časti sezóny druhé miesto v tabuľke. Na vedúci Slovan Bratislava strácajú štyri body.

TRNAVA/TASR

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte všetky zápasy Fortuna ligy na VOYO

K téme Fortuna liga

Dôležité udalosti